Prírodné samoopaľovacie mlieko 250ml

-5%
2 body do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
031629

Náhradný produkt

Naše prírodné samoopaľovacie mlieko dodá Vašej pokožke prirodzene vyzerajúce opálenie za 4-6 hodín. Je vyrobené iba z najkvalitnejších organických olejov a masiel a je obohatené o kyselinu hyaluronovú a aloe vera. Toto mlieko účinne hydratuje a zjemňuje pokožku, zatiaľ čo prírodné samoopaľovacie činidlá DHA a erytrulóza stimulujú vo Vašej pokožke prirodzené opálenie. viac

Prírodné samoopaľovacie mlieko 250ml

Ľahko sa aplikuje, pokožka zostáva bez škvŕn a vďaka kyseline hyalurónovej je pružnejšia a mladší. Je určené nielen pre ľudí, ktorí hľadajú zmysluplnú alternatívu ku klasickému opálenie, ale aj pre ľudí, ktorí sa nemôžu alebo nechcú vystavovať priamemu slnečnému žiareniu.

Kokosový olej má výborné hydratačné vlastnosti, pokožku upokojuje a podporuje jej prirodzenú pružnosť. Pomáha chrániť pokožku pred vonkajšími vplyvmi.

Slnečnicový olej je skvelým zdrojom vitamínu E, je bohatý na živiny a antioxidanty a je účinný pri liečbe kožných ochorení, ako je akné, zápaly a začervenanie a podráždenie pokožky všeobecne.

Bambucké maslo Nilotica je ideálny na hydratáciu suchej, podráždenej či slnkom spálenej pokožky. Pomáha obnovovať kožnú bariéru a udržať hydratáciu v pleti. Spomaľuje proces starnutia a znižuje výskyt strií.

Aloe vera pokožku upokojuje a hydratuje, lieči poranenia, má protizápalové účinky a antioxidačné vlastnosti, lieči akné a spomaľuje proces starnutia pokožky.

Dihydroxyaceton (DHA) je samoopaľovací prostriedok, ktorý sa získava z cukrovej repy či trstinového cukru. DHA reaguje s aminokyselinami a amino skupinami proteínov prítomných v pokožke, čo vedie k produkcii farebných melanoidiny. Tento proces neenzymatického hnednutie sa prejaví po 2 až 6 hodinách od aplikácie a jeho výsledkom je podobný odtieň pokožky ako pri prirodzenom opálenie. Pretože sa molekuly DHA viažu na voľné aminokyseliny a proteíny kože, získaná farba je stála a nedá sa ľahko zmyť. Mizne iba pri mechanickom odieraniu či prirodzenom odlupovanie odumretej pokožky.

Erytrulóza je prírodný opaľovací doplnok, ktorý dodáva Vašej pokožke krásny, prirodzene vyzerajúce homogénnu tón pleti. Je to prírodný keto-cukor, ktorý reaguje s voľnými primárnymi či sekundárnymi amino skupinami v horných vrstvách epidermis. Vznikajú pritom polyméry s vysokou molekulovou hmotnosťou - melanoidiny, ktorých farba je porovnateľná s prirodzeným opálením. V kombinácii s DHA erytrulóza zvyšuje hodnotu nášho samoopaľovacieho mlieka tým, že zaručuje najvyšší komfort pri aplikácii a dlhodobé výsledky pre akýkoľvek typ pleti. Navyše sme do nášho samoopaľovacieho mlieka pridali zázrak v podobe najkvalitnejšej kyseliny hyalurónovej (hyaluronát sodný) s nízkou molekulárnou hmotnosťou. Kyselina hyalurónová je schopná pozitívne meniť fyzikálne vlastnosti pokožky, a to predovšetkým vďaka schopnosti zabudovaniu veľkého množstva vody do svojich štruktúr. Podporuje epidermálna hydratáciu, zlepšuje medzibunkovú komunikáciu, reguluje produkciu kožného mazu, zlepšuje textúru pokožky, redukuje vrásky a má protizápalové účinky. Vaša pokožka tak reálne omladne, čo môžete pozorovať už po prvom použití.

inci

Water, Cocos nucifera Oil, Helianthus annuus Seed Oil, cetearyl Alcohol, dihydroxyaceton, Coco Glucoside, Erythrulose, Butyrospermum Parkii Butter, Hyaluronic acid, Xanthan Gum, Prunus armeniaca Kernel Oil, Phenoxyethanol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Citric Acid, Tocopherol, Lactic Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid.