Prírodné bambucké maslo 170 ml

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
-10%
1 bod do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
031446

Náhradný produkt

Ponúkame Vám najkvalitnejšie organické (BIO) bambucké maslo priamo z Ghany. Toto bambucké maslo je surové (raw), nerafinované a za studena lisované. Bambucké maslo je tuk žltkastej farby získavaný z orechov afrického Shea tree (Vitellaria paradoxa). Je známe svojimi priaznivými účinkami na ľudskú pokožku a vlasy. viac

Prírodné bambucké maslo 170 ml

Bambucké maslo môže pomôcť s niektorými z najčastejších problémov pokožky, ako sú kožné škvrny, zápaly, popáleniny a vrásky. Má protizápalové, antioxidačné a hydratačné vlastnosti, používa sa na liečbu ďalších kožných chorôb ako akné, ekzémy, psoriáza (lupienka) a artritída. Slúži na prevenciu vzniku strií počas tehotenstva, redukuje svalovú únavu a lieči dermatitídu.

Bambucké maslo je extrémne zvlhčujúci a hydratačné, po aplikácii na pokožku poskytuje okamžitú jemnosť a hladkosť. V bambucké masle sú vo vysokých koncentráciách zastúpené mastné kyseliny a vitamíny, čo ho predurčuje ako ideálny kozmetickú prísadu v starostlivosti o pleť.

Surové bambucké maslo je bohaté na mastné kyseliny vrátane kyseliny olejovej, stearovej, linolovej, palmitovej a kyseliny arachidové. V značnej miere sú v ňom obsiahnuté vitamíny E, A a K, ktoré sú hlavnými faktormi zodpovednými za hydratačné účinky bambuckého masla na pokožku.

Vitamín A pôsobí ako regulátor kože, môže zmeniť nezrelé kožné bunky na zrelé a má schopnosť opraviť rôzne defekty kože, ako sú vrásky a akné.

Vitamín E je jedným z najdôležitejších ochrancov pokožky, spomaľuje prirodzené starnutie kože, vyhladzuje vrásky, hoja pokožku, predchádza vzniku jaziev a pôsobí protizápalovo.

Vitamín E v bambucké maslo tiež pomáha chrániť Vašu pokožku pred UV žiarením. Spomínané vlastnosti bambuckého masla pomáhajú pri liečbe ochorení pokožky hlavy, zmierňuje lupiny. Je ideálny na popraskané a suché päty, ruky, drsné lakte a kolená. Vďaka svojim úžasným liečebným a hydratačným vlastnostiam môže bambucké maslo zmierniť výskyt strií, vyhladiť celulitídu a celkovo zmäkčiť pokožku.

Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 ° C.

Inci

Butyrospermum Parkii Butter.