-5%
1 bod do vernostného systému
Produkt už nie je v ponuke Sledovať dostupnosť

Náhradný produkt

100% prírodná organická ružová voda získaná parnou destiláciou z voňavých kvetov Rosa damascena, ktoré sú ekologicky pestované v srdci Údolí ruží v Bulharsku. Krásna vôňa, špeciálne vlastnosti a duchovná sila našej ružovej vody sú neprekonateľné. Zachytávajú magickú harmóniu čerstvého vzduchu v Údolí ruží, čisté horské dažďa a jemné slnečné lúče. viac

Výrobca: Ťuli a Ťuli Kód produktu: 031134 Doprava a platba

Prírodná ružová voda s rozprašovačom 100ml

Prírodná ružová voda prináša nesporné výhody pre všetky typy pleti. Upokojuje a ochladzuje citlivú a podráždenú pokožku. Pokožku omladzuje, čistí, odmasťuje, zmäkčuje a zjemňuje. Zrelú pokožku oživuje a skrášľuje. Ružová voda je naplnená antioxidanty a vitamíny, preto pomáha zabrániť známkam starnutia a zároveň vyživuje kožu. Ružová voda má tiež prirodzené antiseptické, protizápalové a antibakteriálne vlastnosti.Výhody ružovej vody pre kožu a vlasy: - pomáha udržiavať rovnovážnej pH pokožky.- má protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú znížiť začervenanie podráždenej pokožky, zbavuje pokožku akné, dermatitídy a ekzému.

Je to vynikajúci čistiaci prostriedok a pomáha pri odstraňovaní kožného mazu a nečistôt nahromadených v upchatých póroch pokožky.

Pomáha: pomáha hydratovať, revitalizovať a zvlhčovať pokožku, čím jej dodáva svieži a zdravý vzhľad
vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam pomáha ružová voda aj pri liečbe jaziev, poranení a kožných rán
antioxidačné vlastnosti ružovej vody pomáhajú posilňovať kožné bunky a regenerovať kožné tkanivá
prenikavá vôňa ružovej vody podporuje pozitívny nárast nálady, podporuje emočnú pohodu, vďaka čomu sa cítite uvoľnenejšie
výživné a hydratačné vlastnosti ružovej vody zvyšujú kvalitu vlasov.

Používa sa pri liečbe slabých zápalov pokožky hlavy a na odstránenie lupín. Ružová voda funguje ako prírodný kondicionér, pričom revitalizuje rast vlasů.- pomáha starnúcej pokožke, udržuje jemné línie a redukuje vrásky.Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného záření.Doporučujeme skladovať pri teplotách do 22 ° C.

Inci

Rosa Damascena Flower Distillate.