Prírodná levanduľová voda s rozprašovačom 100ml

-10%
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
031353

Náhradný produkt

Levanduľa je bylina známa svojimi upokojujícími účinky na pokožku a myseľ. Tradične sa používa na psychickému uvoľneniu, zníženie krvného tlaku a proti nespavosti. Mnohí z nás si však neuvedomujú jej ďalšie výhody a využitie levandule v starostlivosti o naše zdravie, pokožku a vlasy. viac

Prírodná levanduľová voda s rozprašovačom 100ml

Levanduľová voda má protizápalové účinky a môže sa lokálne použiť na upokojenie kožných zápalov. Upokojuje podráždenú pokožku a zmierňuje jej začervenanie. Jej antiseptické a protizápalové vlastnosti pomáhajú pri prevencii a liečbe akné. Levanduľová voda dodáva vlasom zdravý lesk, pomáha odstraňovať lupiny a zabraňuje tiež bakteriálnym infekciám na pokožke hlavy.

Obsahuje silné antioxidanty, ktoré dokážu bojovať proti škodlivým účinkom znečisťujúcich látok na pokožku. Pravidelné používanie levanduľovej vody na tvár udržuje pleť mladú a rozžiarenú. Sladké aróma levandule môže pomôcť zamaskovať telesný zápach, pretože má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, čím zabraňuje množeniu baktérií, a tým aj vzniku zápachu.

Aplikujte na tvár, na vlasy alebo priamo na posteľnú bielizeň.

Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 ° C.

Inci

Lavandula Angustifolia Flower Water.