MORSKÉ KOLAGÉNOVÉ GUMMIES – melónová príchuť 60KPS

2 body do vernostného systému

Cena
21,60 EUR s DPH

Kód produktu
P00244

Okamžité odoslanie.
ks

✔ Až 600 mg čistého morského kolagénu na porciu
✔ 5000 % dennej potreby vitamínu B7 (biotín)
✔ Vysoká koncentrácia zinku a vitamínov C a E
✔ Úplne bez cukru
✔ Neobsahuje želatínu viac

MORSKÉ KOLAGÉNOVÉ GUMMIES bez cukru a umelých farbív. Sú plne v súlade s hodnotami spoločnosti. Gummies z morského kolagénu neobsahujú žiadne sacharidy ani želatínu, vďaka čomu sú ideálne pre akúkoľvek diétu. Poskytujú cenné aktívne zložky v lahodnej forme. Sú zdravým a funkčným snackom, ktorý nezvyšuje hladinu cukru v krvi.
Kolagénové gummies sú modernou, lahodnou formou doplnenia kolagénu. Morský kolagén Rousselot® v gummies od The Collagen Company® sa v tele ľahko vstrebáva a jeho pravidelná konzumácia pomáha dopĺňať deficit bielkovín v strave.

Najvyššia možná koncentrácia – 300 mg kolagénu na jeden.

1 balenie = 30 dní suplementácie.

V ČOM SÚ MORSKE KOLAGÉNOVÉ GUMMIES ŠPECIÁLNE?

VYSOKO KONCENTROVANÝ KOLAGÉN
Náš kolagén pochádza z rýb. Kolagén s kyselinou hyalurónovou obsahuje 5 000 mg morského kolagénu v 30 ml fľaštičke, čo z neho robí jeden z najkoncentrovanejších produktov morského kolagénu na svete.

BIOTÍN
Biotín, tiež známy ako vitamín B7 alebo H, je nevyhnutný pre správne fungovanie tela a pre tvorbu keratínu, bielkoviny, ktorá je nevyhnutnou súčasťou vlasov, pokožky a nechtov. Okrem toho môže biotín pomôcť pri kožných ochoreniach a zdraví GI traktu.

VITAMÍN C, E
Vitamín C aj E sú silné antioxidanty. Pomáhajú neutralizovať škodlivé voľné radikály v tele, ktoré môžu prispievať k chronickým ochoreniam a procesu starnutia. Vitamín C je rozhodujúci pre tvorbu kolagénu, proteínu, ktorý pomáha udržiavať pokožku pevnú a zdravú.

ZINOK
Zinok je esenciálny minerál, ktorý v našom tele plní mnoho funkcií a jeho správny príjem je kľúčom k udržaniu zdravia. Podporuje imunitný systém, pomáha udržiavať zdravú pokožku tým, že podporuje hojenie rán a tvorbu kolagénu.

JEDINEČNÁ TALIANSKÁ FORMULA
Collagen Shots od The Collagen Company sú vyrobené 100% v Taliansku. S medzinárodným tímom pre výskum a vývoj so sídlom v Londýne si môžete byť istí, že produkt, ktorý používate, má najvyšší globálny štandard.

Parametre
Balenie / dávka počet dní 60 kps
hyaluron.sk Reviews with ekomi.sk