Matej Bublinka - Prírodný detský olej po kúpaní 85 ml

-10%
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
027553

Náhradný produkt

Matej Bublinka - Prírodné detský olej po kúpaní je výborný na citlivú detskú pokožku, ktorú hydratuje, vyživuje a chráni pred vonkajšími vlivy.Přírodní detský olej po kúpaní je vyrobený len z najkvalitnejších surovín bez použitia akýchkoľvek aditív alebo konzervantov. Výborný na citlivú detskú pokožku, ktorú hydratuje, vyživuje a chráni pred vonkajšími vplyvmi. viac

Matej Bublinka - Prírodné detský olej po kúpaní 85 ml

Kokosový olej vďaka svojmu unikátnemu zloženiu pokožku výborne hydratuje, upokojuje, podporuje jej prirodzenú pružnosť a má významné antibakteriálne vlastnosti. Kokosový olej je špeciálne dovážaný zo Srí Lanky, je certifikovaný ako organický a je lisovaný pri teplotách pod 45 ° C.

Olivový olej pomáha hydratovať citlivú detskú pokožku, ktorá sa vysušuje v dôsledku počasia a iných vonkajších vplyvov. Vitamín E napomáha udržiavať zdravú elasticitu pokožky. Antioxidanty a protizápalové látky účinne pôsobia na ničenie voľných radikálov vnútri detskej pokožky a znižujú jej možný záanět. Tým dokážu eliminovať tvorbu vyrážok a iných kožných podráždenie, ktoré môžu vznikať v dôsledku podráždenia pokožky plienkami alebo oblečením. Extra panenský olivový olej použitý pri výrobe detského oleja po kúpaní je z oblasti Chania na Kréte. Olivy na výrobu oleja sú zberané ručne a lisované za studena bezprostredne po zbere. Takto získaný olivový olej obsahuje vitamíny A, C, D, E, K, nenasýtené mastné kyseliny, esenciálne mastné kyseliny, minerály, polyfenoly a ďalšie zdraviu a pokožke prospešné látky.Kakaové maslo prirodzene ochraňuje citlivú detskú pokožku pred vysušovaním a lúpaním.

Obsahuje polyfenoly, ktoré svojimi antioxidačnými vlastnosťami podporujú imunitný systém a zmierňujú zápalové procesy. Semená, ktoré sa používajú na výrobu certifikovaného organického kakaového masla, sa pestujú v peruánskej Amazonke, v duchovnom dome kakaa. Sú to 100% organická surová kakaová semená odrody Criollo. Kakaové maslo nebolo rafinované ani dezodorizovaný, čo znamená, že si ponechalo svoju prirodzenú úžasnú vôňu.

Prírodný detský olej po kúpaní je certifikovaný pre použitie pre deti od narodenia nezávislom skúšobnom laboratóriu Eurofins EVIC France v Bordeaux.

Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 ° C.

Inci