Devee Clear Skin upokojujúce čistice tonikum bez alkoholu 200ml

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hviezdičiek je 5 z 5
2 body do vernostného systému

Cena
23,50 EUR s DPH

Značka
Devee (Germany)

Kód produktu
2000

Okamžité odoslanie.
ks

Devee Clear Skin tonikum bez alkoholu v spreji upokojuje pleť po čistiacom rituáli. Aloe vera dodáva intenzívnu hydratáciu
a vlhkosť, betaín udržiava dostatočnú vlhkosť v pleti dlhodobo, vápnik posilňuje ochrannú vrstvu pokožky a D-pantenol upokojuje. viac

Čistiace tonikum (Devee Clear Skin)

Tonikum neobsahuje alkohol. V praktickom sprejovom obale, ktoré sa hodí aj do kabelky a na cesty.

Aplikuje sa denne po vyčistení pleti. Je vhodný aj pre citlivú pleť. Pleť upokojuje a nespôsobuje začervenanie a podráždenie. Aloe vera prináša intenzívnu hydratáciu, betaín ju udržiava v pokožke a D-pantenol upokojuje podráždenú pleť. Vápnik zase obnovuje poškodené štruktúry a napráva ochrannú bariéru pleti.

Upokojúce čistiace tonikum prináša prevrat v čistení pleti - konečne tonikum, ktoré je úplne bez alkoholu. V praktickom balení vo forme spreju ho robí ideálnym pomocníkom na celý deň. Používajte ho denne po čistení pleti alebo na podráždenú a citlivú pleť v priebehu dňa. Svojim upokojujúcim zložením je hviezdou medzi čistiacimi tonikmi a môže sa používať na čistenie kedykoľvek aj ako osvieženie pleti. Extrakt z aloe vera pleť hydratuje, betaín hydratáciu udržuje a d-panthenol pleť upokojuje a vápnik pleť posilňuje.

Použitie: Nasprejujte vatový tampónik a následne prejdite tvár, krk a dekolt. V prípade citlivej pleti, nasprejujte priamo na pokožku bez použitia vatového tampónika.

Obsahuje: Aloe Vera, Betaín, vápnik, D-panthenol

Parametre
Kozmetický prípravok Tonikum na čistenie pleti