-10%
1 bod do vernostného systému
Produkt už nie je v ponuke

Detská olejová emulzia na kúpanie je vhodná pre kúpanie novorodencov, dojčiat a malých detí. Emulzia je hypoalergénny, neobsahuje žiadne sulfáty, silikóny ani parabény. viac

Značka: Ťuli a Ťuli Kód produktu: 027819 Doprava a platba

Detská olejová emulzia na kúpanie 250ml

1/4 obsahu emulzia pozostáva z kvalitného panenského BIO jojobového oleja a zvyšné 3/4 tvorí sprchový gél lesná jahoda, ktorý je tvorený organickými rastlinnými olejmi, z jemných prírodných povrchovo aktívnych látok a zo zložiek zjemňujúcich pokožku. Povrchovo aktívne látky sú rastlinného pôvodu a vytvárajú bohatú a jemnú penu.

Jojobový olej výborne zvlhčuje detskú pokožku, upokojuje svrbenie a začervenanie. Pokožkou je rýchlo absorbovateľný, prirodzene ju čistí, vyživuje a regeneruje. Obsahuje množstvo minerálov a živín ako provitamín A, vitamín E a B.

Detská olejová emulzia na kúpanie je certifikovaná pre použitie pre deti od narodenia nezávislom skúšobnom laboratóriu Eurofins EVIC France v Bordeaux.

Skladujte na suchom a tmavom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame skladovať pri teplotách do 22 ° C.

Inci

Water, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Potassium Cocoate, Potassium Oleate, Glycerín, Lauryl betaine, Aroma, Benzyl Alcohol, Potassium Palm Kernelate, Palm Kernel Acid, Decyl Glucoside, Potassium Citrate.