Dulcia Natural očné sérum 3x kyselina hyaluronová 15ml

-10%
1 bod do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
dulcia27

Náhradný produkt

Očné sérum s 3 druhmi kyseliny hyalurónovej pre očné partie. Vhodný pre zrelú pleť. Hydratuje, vyživuje a vyhladzuje. Prírodná kozmetika vyrobená na Slovensku s láskou. viac

Prírodné očné sérum s 3 druhmi kyseliny hyalurónovej

100% vyrobené na Slovensku, 79.1% zložiek je z bioprodukcie

Na najúčinnejšiu aplikáciu očných krémov, gélov a sér odporúčame špeciálne žehličky na okolie očí.

Intenzívne očné sérum s tromi veľkosťami molekúl kyseliny hyalurónovej okamžite napne pokožku okolo očí a zároveň ju hydratuje.

Vysoko intenzívne očné sérum s liftingovým účinkom obsahuje komplex trojnásobnej kyseliny hyalurónovej. Pôsobí vo všetkých vrstvách pokožky, čím znižuje hĺbku vrások, vypína pokožku, zlepšuje jej elasticitu a vytvára ochrannú bariéru v okolí očí.

Okolie očí je veľmi citlivá a náchylná oblasť nakoľko obsahuje malý podiel tukových buniek. Intenzívny pohyb a mimika oka a jeho neustály pohyb spôsobujú vznik a následné prehlbovanie vrások hlavne mimických. Vysoko intenzívne hyalurónové zdokonaľujúce sérum je určené na napnutie ovisnutých viečok, vyhladenie jemných liniek a vrások. Aktívne a fyziologicky prirodzené zložky zjemňujú a rozjasňujú pleť.

Účinky:

 • okamžitý lifting pleti
 • dokonalá hydratácia

Textúra séra je príjemne ľahká a svieža. Okamžite sa vstrebáva a ihneď po nanesení prináša príjemný vypínací pocit regenerácie a dokonalej hydratácie. Vytvára prirodzený biofilm a jeho vysoká filmotvornosť zaisťuje zvýšenú hydratáciu pokožky na dlhé obdobie. Okamžite spevní, osvieži a zbaví únavy. Jeho textúra zanecháva pokožku krásne hodvábnu, čo zdôrazňuje pocit komfortu a jemnosti.

Typy pleti:

 • zrelá pleť
 • pre všetky typy pleti

Použitie:

Sérum je vo forme hydrogélu a je možné ho aplikovať na celé očné okolie vrátane horného viečka. Je určené pre každodennú starostlivosť. Jemne vmasírovať malinké množstvo krému do okolia očného viečka, oblasti pod očami a celé očné okolie.

Popis

Multimolekulárne zloženie kyseliny hyalurónovej a vysoká filmotvornosť pozdvihnúť a vyplniť kontúry očného okolia.

Nová generácia prípravku Dulcia Natural starostlivosti o pleť v okolí očí. Multimolekulárne očné sérum 3x kyselina hyalurónová kombinuje rôzne technológie kyseliny hyalurónovej, ktorá rieši problematiku starnutia pleti v celej komplexnosti. Proces starnutia pleti je prirodzený a mimoriadne zložitý proces. Aktívne látky využívajú synergiu interných mechanizmov v bunkách pokožky a tým zaručujú účinnosť a efektívnosť prípravkov pri ošetrovaní pleti. Kyselina hyalurónová môže mať rôznu hmotnosť molekúl, každá veľkosť priaznivo pôsobí v inej vrstve pokožky.

Aktívne ingrediencie

 • ružová voda BIO
 • fermentovaná zmes sacharidov
 • lipidy s kyselinou hyalurónovou
 • ananás
 • mliečny proteín
 • olivový skvalen BIO
 • včelí vosk BIO
 • puchrátka kučeravá
 • šípkový olej
 • olej z mrkvových tkanív
 • kyselina hyalurónova - veľmi malá molekulárna hmotnosť
 • kyselina hyalurónová - malá molekulárna hmotnosť
 • kyselina hyalurónová - vysoká molekulárna hmotnosť
 • lavandín
 • palmoružový olej

Kyselina hyalurónová

Zlepšuje hydratáciu pokožky, obnovuje funkciu kožnej bariéry. Kyselina hyalurónová strednej molekulárnej hmotnosti stabilizuje bariérovej funkcie rohovitej vrstvy. Podporuje medzibunkovú komunikáciu. Reguluje zápalové procesy v koži.

Kyselna hyalurónová nízkej molekulárnej hmotnosti preniká do najhlbších vrstiev pokožky. Molekuly s veľmi malou hmotnosťou vyživujú kožné bunky a tým zvyšujú elasticitu a účinne napomáhajú k redukcii vrások. Stimuluje syntézu kolagénu a tvorbu vlastnej HA. Zlepšuje dermálne papily. Podporuje deskvamáciu, redukuje póry pokožky. Bojuje s epidermálnou atrofiou. Udržuje hydratačné vlastnosti kyseliny hyalurónovej.

Lipidy s kyselinou hyalurónovou

Lipozomálny organický zvlhčovač. Podporuje rýchle vstrebanie kyseliny hyalurónovej do pokožky, čím vedie k hĺbkovej hydratácii pokožky, podporuje obnovu funkcie lipidovej bariéry kože a jej zásobovanie základnými potrebnými zložkami, ktoré sú schopné na seba viazať vodu a tým pokožku hydratovať. Pleť stimuluje, aby produkovala viac kolagénu.

Olivový skvalan BIO

Luxusná zložka, a ako už samotný názov napovedá, je to čistý rastlinný skvalan získavaný z olív. Hovorí sa mu tiež "prirodzený facelift", pretože je podobný lipidom ľudskej pokožky, čo mu umožňuje prenikať hlboko do jej tkanív, podporovať bunkovú regeneráciu a okysličenie, hydratovať, hojiť a v neposlednom rade vyhladzovať vrásky.

Biosacharidy

Silne hydratačná látka s okamžitým efektom a dlhodobým účinkom. Znižuje podráždenie pokožky, zmierňuje alergické prejavy, znižuje zápalové procesy v pokožke. Zanecháva pleť jemnú a hebkú na dotyk, plnú sviežeho a šťavnatého pocitu plného komfortu.

Šípkový olej BIO

Bohatý na antioxidanty, vitamíny A, C a E, ktoré chránia pokožku pred škodlivými radikálmi a spomaľujú proces starnutia. Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu, vitamín E pleť zase hydratuje. Niekoľko druhov prospešných mastných kyselín, sú dôležité pre stavbu kožných buniek.

Mliečny proteín

Účinne upokojuje pokožku, urýchľuje zregenerovanie podráždenej alebo veľmi namáhanej pokožky. Oživuje pokožku, dodáva energiu kožným bunkám a indikuje syntézu kolagénu, čím zaisťuje vyhladenie pokožky. Je mimoriadne účinný pri zachovaní zdravej farby pokožky, zabraňuje hyperpigmentácii znížením produkcie melanínu.

Mrkvový koncentrát

Lipofilný extrakt obohatený o antioxidačný B-karotén na 3 300 IU/g. Je vynikajúci na regeneráciu kožných tkanív. Je mimoriadne vhodný pri starostlivosti o zrelú pokožku a pomáha pleti odolávať účinkom UV žiarenia. Pomáha stimulovať pigment v pokožke, ktorej dodá krásnu, žiarivú a prirodzenú farbu. Olej stimuluje rast kožných buniek, obnovuje a udržiava pružnosť pokožky.


Zloženie INCI

ružová voda Bio, fermentovaná zmes sacharidov, lipidy s kyselinou hyalurónovou, ananás, mliečny proteín, olivový Skvalan Bio, včelí vosk Bio, puchratka kučeravá, organická konzervačná zlúčenina, šípkový olej Bio, olej z mrkvových tkanív, kyselina hyaluronová, kyselina hyaluronová- malá molekulárnej hmotnosť, kyselina hyaluronová- veľká molekulárna hmotnosť. lavandin, palmoružový olej, tangerinka esenciálny olej

Krajina pôvodu: Slovenská republika