Dulcia enzymatický píling so šetrným účinkom 75ml

-5%
1 bod do vernostného systému
Cena
16,15

Pôvodná cena
17

Ušetríte
5% (0,85)

Výrobca

Kód produktu
dulcia14

Enzymatický peeling šetrným spôsobom odstraňuje odumreté bunky z pleti, ktorá je po pravidelné používanie odolnejšie a zdravšie a následná pleťová starostlivosť je efektívnejšia. viac

Enzymatický peeling s šetrným účinkom Dulcia natural rozpúšťa väzby medzi odumretými bunkami, a tak je šetrne a mimoriadne účinne odstraňuje.Při pravidelnom používaní je pokožka odolnejšia a zdravšie, následná pleťová starostlivosť je efektívnejšia. Enzymatický peeling obsahuje enzýmy extrahované z tropického ovocia.

Postupne sa znižuje rohovatost kože a tvorba komedonov. Prípravok pomáha regulovať tvorbu kožného mazu. Peeling obsahuje upokojujúce zložky a probiotiká pre správne mikrobiálne fungovanie pleti. Jeho jemná štruktúra je vhodná aj pre veľmi citlivú, podráždenú a zapálenú pleť.

Je určený pre všetky typy pleti. Je tiež skvelou alternatívou mechanických peelingov či peelingov s obsahom AHA kyseliny. Enzymatický peeling ponúka najšetrnejší metódu exfoliácia, pokožku neporušuje a nedráždi.

Enzymatický peeling obsahuje aloe vera šťavu, ktorá je zdrojom širokého spektra dôležitých vitamínov, minerálov, aminokyselín a saponínov - účinné látky bojujúce proti vírusom, baktériám, plesniam a infekciám. Výťažok z kaviárové limetky- zabezpečuje jemný peeling pre hladšie, jasnejšie a rovnomerne tónovanú pleť. Zmes enzýmov z exotického ovocia - je bioaktívne komplex extrahovaný z manga, papáje a ananásu. Pokožku vyživuje, zvlhčuje, omladzuje a posilňuje jej imunitu.

Dulcia natural je prírodná kozmetika založená na báze rastlinných a bylinných extraktov, kvalitných esenciálnych olejov, vzácne ružovej vody a aloe vera. Vznikla z rodinnej tradície bylinkárstvo a mastičkárstva, ktorá sa prenáša z generácie na generáciu. V kozmetike Dulcia natural nenájdete umelé farbivá, parabény či palmový olej a ani destilovanú vodu, ktorá sa z pokožky rýchlo vyparuje a spôsobuje potom jej nadmerné vysušovaniu.


Použitie: Jemnými pohybmi naneste v dostačujúce vrstve na vyčistenú pleť. Vyhnite sa oblasti očí. Pokožku premasírujte a opláchnite. Pre intenzívnejší účinok nechajte prípravok pôsobiť 1-2 minúty a potom dôkladne odstráňte vlažnou vodou. Po aplikácii pleť ošetrite svojimi obľúbenými prípravkami.

Tip: 79% zložiek je BIO.

Upozornenie: Pred prvým použitím urobte tzv. Patch test na malom kúsku pokožky, napr. Na predlaktí alebo spodnej strane čeľuste. Naneste malé množstvo prípravku a sledujte reakciu. Tento test odporúčame aplikovať, ak máte problémy s citlivosťou pleti, alebo nemáte skúsenosti s výrobky obsahujúce AHA kyseliny. Pleť sa musí na AHA kyseliny postupne adaptovať. Keď nezaznamenáte žiadne nepríjemné pálivé pocity, prípravok naneste na pleť. Dodržujte dĺžku pôsobenia masky, maximálne 10 minút. Jemné svrbenie, mravenčenie alebo začervenanie sú normálne. Tieto pocity sú spôsobené účinkom aktívnych látok. Tento výrobok nie je vhodný pre pokožku trpiacu alergiami. Maska obsahuje enzýmy z tropického ovocia a citrusov, ktoré môžu vyvolať alergickú reakciu.