Dulcia Hĺbkový píling s dvojitým účinkom 75ml

-5%
1 bod do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
dulcia15

Náhradný produkt

Hĺbkový peeling kombinuje účinky chemické a mechanické exfoliácia. Aktívne zložky prečistí póry do hĺbky, odstráni nadbytočný kožný maz a odumreté bunky. viac

Hĺbkový peeling s dvojitým účinkom Dulcia natural kombinuje mechanický a chemický spôsob exfoliácia. Kyselina glykolová spoločne so zrniečkami jojoby zabezpečí viditeľný a okamžitý výsledok. Aktívne zložky čistí póry do hĺbky, odstraňujú nadbytočný maz a odumreté bunky.

Peeling je vhodný pre zrelú, unavenú, namáhanú, suchú, zmiešanú až problematickú s rozšírenými pórmi.

Peeling si poradí aj s prejavmi hyperpigmentácie, pokožku rozžiari a zjednotí jej tón. Redukuje jemné linky a vrásky, zmenšuje veľkosť pórov. Pravidelné používanie zlepšuje odolnosť a vitalitu pokožky a následná starostlivosť je efektívnejšie. Prípravok pomáha regulovať tvorbu kožného mazu.

Starostlivo namiešaná zmes esenciálnych olejov má osviežuje a dezinfikuje. obsiahnutá
aloe vera šťava je zdrojom širokého spektra dôležitých vitamínov, minerálov, aminokyselín a saponínov - účinné látky bojujúce proti vírusom, baktériám, plesniam a infekciám. Kofeín pomáha s opravou kožných buniek. Pokožku chránia, zastavuje zápaly. Stimuluje mikrocirkuláciu.

Dulcia natural je prírodná kozmetika založená na báze rastlinných a bylinných extraktov, kvalitných esenciálnych olejov, vzácne ružovej vody a aloe vera. Vznikla z rodinnej tradície bylinkárstvo a mastičkárstva, ktorá sa prenáša z generácie na generáciu. V kozmetike Dulcia natural nenájdete umelé farbivá, parabény či palmový olej a ani destilovanú vodu, ktorá sa z pokožky rýchlo vyparuje a spôsobuje potom jej nadmerné vysušovaniu.


Použitie: Jemnými pohybmi naneste v dostačujúce vrstve na vyčistenú pleť. Vyhnite sa oblasti očí. Pokožku premasírujte a opláchnite. Pre intenzívnejší účinok nechajte prípravok pôsobiť 1-2 minúty a potom dôkladne odstráňte vlažnou vodou. Po aplikácii pleť ošetrite svojimi obľúbenými prípravkami. Po použití lieku sa nevystavujte slnečnému žiareniu, prípadne sa chráňte kvalitným UV faktorom.

Upozornenie: Obsahuje kyselinu glykolovú. Pred prvým použitím urobte tzv. Patch test na malom kúsku pokožky, napr. Na predlaktí alebo spodnej strane čeľuste. Naneste malé množstvo prípravku a sledujte reakciu. Tento test odporúčame aplikovať, ak máte problémy s citlivosťou pleti, alebo nemáte skúsenosti s výrobky obsahujúce AHA kyseliny. Pleť sa musí na AHA kyseliny postupne adaptovať. Keď nezaznamenáte žiadne nepríjemné pálivé pocity, prípravok naneste na pleť. Dodržujte dĺžku pôsobenia masky, maximálne 10 minút. Jemné svrbenie, mravenčenie alebo začervenanie sú normálne. Tieto pocity sú spôsobené účinkom aktívnych látok.