Dulcia Natural Hydratačná maska Ectoin + KOENZÝM Q10 100 ML

-5%
1 bod do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
dulcia16

Krémová maska intenzívne hydratuje a obnovuje elasticitu pleti. Podporuje regeneráciu kožných buniek, redukuje jemné linky a vrásky. viac

Hydratačná maska ​​Ectoin + koenzým Q10 Dulcia natural intenzívne hydratuje a obnovuje elasticitu pleti. Podporuje regeneráciu kožných buniek, redukuje jemné linky a vrásky. Pomáha pokožku namáhanú vonkajšími vplyvmi utíšiť, chráni jej zdravie a krásu.

Hydratční maska ​​je bohatá na antioxidanty a vitamíny, ktoré pleť spevňujú a osviežujú harmonickú vůní.Stabilizuje kožné pH, stimuluje regeneračné procesy, má protizápalové vlastnosti. Obsahuje bambucké maslo, ktoré pokožku zvláčňuje, zmäkčuje a posilňuje. Podporuje produkciu kolagénu, a tým zabraňuje tvorbe vrások a ďalším prejavom starnutia.

Ectoin je aktívna zložka, ktorá zabraňuje poškodeniu buniek a zastavuje zápaly. Opravuje a zlepšuje poškodenú, starnúcej, namáhanú a podráždenú pleť. Koenzým Q10 je prirodzenou a nevyhnutnou súčasťou všetkých buniek v ľudskom tele. Patrí k významným antioxidantom spomaľujúcim proces starnutia. Obsiahnutý niacín podporuje hydratáciu, redukuje akné, zlepšuje stav citlivej pokožky (napr. Růžovka), obnovuje ochrannú kožnú bariéru.

Dulcia natural je prírodná kozmetika založená na báze rastlinných a bylinných extraktov, kvalitných esenciálnych olejov, vzácne ružovej vody a aloe vera. Vznikla z rodinnej tradície bylinkárstvo a mastičkárstva, ktorá sa prenáša z generácie na generáciu. V kozmetike Dulcia natural nenájdete umelé farbivá, parabény či palmový olej a ani destilovanú vodu, ktorá sa z pokožky rýchlo vyparuje a spôsobuje potom jej nadmerné vysušovaniu.


Použitie: Naneste na starostlivo vyčistenú pleť, krk a dekolt. Vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť 15-20 minút. Pre zmäkčenie pokožku premasírujte vlhkými prstami alebo konjak hubkou. Masku jemne odstráňte vlažnou vodou. Použitie 2-3x do týždňa podľa potreby a stavu pleti.

Tip: Účinok masky zvýšite aplikácií pleťového peelingu pred jej nanesením.