Dulcia omladzujúca maska s kyselinou glykolovou a hyalurónovou 100g

-10%
1 bod do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
dulcia17

Náhradný produkt

Omladzujúci maska s extraktom zo sedmokrásky pleť povzbudí, vypne a obnoví. Obsiahnutá kyselina hyalurónová a glykolová dodávajú pokožke pružnosť a plný hydratovaný vzhľad. viac

Omladzujúci maska ​​kyselina glykolová a hyalurónová Dulcia natural s extraktom zo sedmokrásky pleť povzbudí, vypne a obnoví. Obsiahnutá kyselina hyalurónová a glykolová dodávajú pokožke pružnosť a plný hydratovaný vzhľad.
 
Kyselina glykolová odstraňuje odumreté bunky a hĺbkovo pokožku opravuje. Napomáha kyseline hyalurónovej naviazať sa na kožné bunky, a tak pracovať na vyplňovaní medzibunkových priestorov a hydratáciu. Maska vyhladzuje a zjemňuje vrásky, viditeľne pokožku regeneruje a revitalizuje.
 
Omladzujúci maska ​​obsahuje aj ružovú vodu, ktorá udržuje správne pH pokožky, stimuluje regeneračné procesy a je silne antibakteriálny. Mrkvový olej pokožku obnovuje a dodáva jej potrebnú dávku betakaroténu. Ten sa v tele mení na vitamín A a omega mastné kyseliny, ktoré posilňujú membrány buniek a pomáhajú v nich udržať vodné zásoby. Makadamový olej poskytuje zrelé a slabé pleti dokonalú výživu, zvyšuje jej kvalitu a pružnosť.
 
Dulcia natural je prírodná kozmetika založená na báze rastlinných a bylinných extraktov, kvalitných esenciálnych olejov, vzácne ružovej vody a aloe vera. Vznikla z rodinnej tradície bylinkárstvo a mastičkárstva, ktorá sa prenáša z generácie na generáciu. V kozmetike Dulcia natural nenájdete žiadny živočíšny tuk, vedela farbivá, parabény či palmový olej a ani destilovanú vodu, ktorá sa z pokožky rýchlo vyparuje a spôsobuje potom jej nadmerné vysušovaniu.
 
Použitie: Naneste na starostlivo vyčistenú pleť, krk a dekolt. Vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť maximálne 10 minút. Pre zmäkčenie pokožku premasírujte vlhkými prstami alebo konjak hubkou. Masku jemne odstráňte vlažnou vodou. Následne pleť ošetrite vhodnými prípravkami Dulcia natural.Aplikujte 1-2x do týždňa podľa potreby a stavu pleti.

Upozornenie: Pred prvým použitím urobte tzv. Patch test na malom kúsku pokožky, napr. Na predlaktí alebo spodnej strane čeľuste. Naneste malé množstvo prípravku a sledujte reakciu. Tento test odporúčame aplikovať, ak máte problémy s citlivosťou pleti, alebo nemáte skúsenosti s výrobky obsahujúce AHA kyseliny. Pleť sa musí na AHA kyseliny postupne adaptovať. Keď nezaznamenáte žiadne nepríjemné pálivé pocity, prípravok naniesť na pleť. Dodržujte dĺžku pôsobenia masky, maximálne 10 minút. Jemné svrbenie, mravenčenie alebo začervenanie sú normálne. Tieto pocity sú spôsobené účinkom aktívnych látok.