Dulcia Upokojujúca a výživný maska Mikro-Bio-Komplex

-5%
1 bod do vernostného systému
Cena
19,95

Pôvodná cena
21

Štandardná cena
20,47

Ušetríte
5% (1,05)

Výrobca

Kód produktu
dulcia19

Upokojujúci výživná maska ​​mikro-Bio komplex Dulcia natural obsahuje komplex výživných a mikrobiotických kultúr pre úpravu kožné mikroflóry. Zlepšuje kožné imunitu, podporuje regeneráciu, zmierňuje začervenanie a potláča citlivosť. Zabezpečuje potrebnú hladinu hydratácie a stimuluje metabolizmus kože.
 
Unikátny komplex mikro biotických kultúr upravuje kožných mikrobiom, a tak pomáha riešiť široké spektrum kožných problémov. Obsiahnuté ovsené fermentované probiotikum zlepšuje zdravie pokožky a stimuluje bunkovú premenu. Urýchľuje zotavenie a prosperitu mikrobiomu.
 
Ovsené hodváb obsahuje množstvo antioxidantov a beta glukán, ktoré pomáhajú obnovovať kožné bunky a produkciu kolagénu. Avenanthramidy sú silné prírodné antioxidanty, ktoré sa nachádzajú iba v ovsenom zrne. Utíši precitlivenú pokožku, zmierni začervenanie. Tasmánsky korenie je protizápalová účinná látka, ktorá upokojuje reaktívnu pokožku.
 
Dulcia natural je prírodná kozmetika založená na báze rastlinných a bylinných extraktov, kvalitných esenciálnych olejov, vzácne ružovej vody a aloe vera. Vznikla z rodinnej tradície bylinkárstvo a mastičkárstva, ktorá sa prenáša z generácie na generáciu. V kozmetike Dulcia natural nenájdete žiadny živočíšny tuk, vedela farbivá, parabény či palmový olej a ani destilovanú vodu, ktorá sa z pokožky rýchlo vyparuje a spôsobuje potom jej nadmerné vysušovaniu.
 
Použitie: Naneste na starostlivo vyčistenú pleť, krk a dekolt. Vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť 15-20 minút. Pre zmäkčenie pokožku premasírujte vlhkými prstami alebo konjak hubkou. Masku jemne odstráňte vlažnou vodou. Následne pleť ošetrite vhodnými prípravkami Dulcia natural.Použijte 2-3x do týždňa podľa potreby a stavu pleti. Účinok masky zvýšite aplikácií pleťového peelingu pred jej nanesením. Odstráni zrohovatenú časť pokožky, vďaka čomu sa aktívne zložky ľahšie absorbujú do jej hlbokých vrstiev.

Tip: Maska je vynikajúci ako druhá maska ​​v poradí, po aplikácii akejkoľvek ďalšej pleťovej masky Dulcia natural. Upokojuje a obnovuje kožnú mikrobiom. Dodá pleti jemnosť a hodvábny pocit. Ideálne je masku naniesť po použití masky omladzujúci alebo na stiahnutie pórov.