Kozmetický prístroj Lipo-Sonic Slim Waist: HIFU vysoko intenzívny cielený ultrazvuk určený pre domáce použitie s nastaviteľnou energiou v Jouloch a dĺžkou impulzu - redukovanie tuku (Charmgirl, Model: F-018, frekvencia HIFU: 3mHz)

Kozmetický prístroj Lipo-Sonic Slim Waist: HIFU vysoko intenzívny cielený ultrazvuk určený pre domáce použitie s nastaviteľnou energiou v Jouloch a dĺžkou impulzu - redukovanie tuku  (Charmgirl, Model: F-018, frekvencia HIFU: 3mHz)

Hodnotenie produktu: 1/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Kozmetický prístroj Lipo-Sonic Slim Waist: HIFU vysoko intenzívny cielený ultrazvuk určený pre domáce použitie - redukovanie tuku (Charmgirl, Model: F-018)

1399 € s DPH

2199 € s DPH Zľava 800 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Na otázku

Kozmetický prístroj Lipo-Sonic Slim Waist: HIFU vysoko intenzívny cielený ultrazvuk určený pre domáce použitie - redukovanie tuku (Charmgirl, Model: F-018)

Technické parametre:

Model: F-018 Výkon: 60W
Hĺbka prieniku: 1.3 cm
Pracovné napätie: AC100V-240V
Ultrazvuková frekvencia: 3mHz
Nastavenie výstupného času: 0.55s / 1.0s / 1.5s
Životnosť ultrazvukovej hlavice: 500 hodín

Displej zobrazuje intenzitu (energiu), čas, životnosť ultrazvukovej hlavice, výstupný čas v sekundách.

Nastaviteľné parametre:

Nastavenie intenzity (energie) v Jouloch 
Nastavenie času: 60 minút je optimum, 90 minút je maximum (obézni ľudia)
Nastavenie výstupného času v sekundách

Popis

Lipo Sonic slimming je neinvazívny a nechirurgický postup, ktorým sa odstraňuje tuk v ošetrovanej oblasti prostredníctvom ultrazvukovej energie. Touto metódou sa telo zbavuje tukového tkaniva bez vpichov a bez porušenia povrchu kože. Pri aplikácii tejto metódy sa ultrazvuková energia zameria na špecifické oblasti tela, kde extrémne zahreje a zničí podkožný tuk. Tuk potom z tela v priebehu 8 až 12 týždňov vyjde prostredníctvom prirodzeného telesného procesu eliminácie tuku - cez lymfatický systém a tuk sa zachytí v pečenie, odkiaľ sa ďalej zúžitkuje ako energia tam, kde je potrebné. Aby sa tukové bunky opätovne nenaplnili je potrebné dodržiavať režim zdravého stravovania, obmedziť tuk a kalórie a začleniť do denno-denných aktivít aj 30 minút kardia pre dosiahnutie  želateľných výsledkov. Tám sa zamedzí ďalšiemu ukladaniu tuku na iných partiách a spáli sa ako energia.  

Nákup na splátky:

Možnosť kúpy na splátky bez navýšenia. Akontácia min.300 euro. Minimálna mesačná splátka 50 euro. Pre viac informácií sa informujte emailom na info@hyaluron.sk a pošleme Vám ponuku na email. 

Nový komentár

* (Povinné)

TEST KRÉMOV

Ošetrenie pleti WELLMAXX SKINEFFECT medical beauty:

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky.

banner 

žehličky na pleť

 

Neviete si vybrať? V brožúrke nájdete všetky potrebné informácie o výrobkoch. VIAC TU. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."


Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie