Kozmetický prístroj: Lipolaser 66 diod 130mW určený pre kozmetické salóny

Kozmetický prístroj: Lipolaser 66 diod 130mW určený pre kozmetické salóny

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

CENA na vyžiadanie. Skladom 3ks. Kozmetické salóny: Veľkobchodná cena Vám bude poskytnutá na vyžiadanie. Možnosť kúpy na splátky bez navýšenia po dohode o výške akontácie a výške splátok. Pre detailné informácie volajte 0907173910.

2999 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Lipolaser na chudnutie a celulitídu

lipolaserLipolaser je kozmetický prístroj určený na profesionálne použitie v kozmetických centrách. Používa sa veľmi jednoducho, ľahko sa čistí a má vynikajúci výkon. Ošetrovanie prístrojom smie vykonávať len pracovník, ktorý sa oboznámil s návodom na použitie. Certifikovaný prístroj Lipolaser má potrebné certifikáty pre použitie v kozmetických centrách.

Technická špecifikácia 

Lipolaser model LP-01 obsahuje zariadenie lipolaser s dotykovým ovládaním 1ks, veľké hlavice 8ks (8ks laserových diód na každej hlavici), malé hlavice 2ks (1ks laserovej diódy na každej hlavici), držiak na hlavice, kľúče 2ks, elektrický kábel 1ks, bandáž 1ks.

Hlavice sú pokryté zdravotne nezávadným filmom, ktorý ochraňuje laserové diódy pred potom a zároveň pred vznikom a rozvojom kožných infekcií.

Technológia: laser

Vlnová dĺžka: 650nm

Pracovný modul: pulzný alebo kontinuálny

Laserové hlavice: 8ks veľkých a 2ks malé

Ovládací systém: dotykový

Laserový výkon: max: 130mW u každej diódy, 8580mW výkon všetkých laserových diód naraz

Chladiaci systém: vzduchom

Napájacie napätie: AC230V+/-10%, 50Hz+/-1Hz / AC110V+/-10%, 60Hz+/-1Hz

Váha: 10kg

Rozmery: 40x34x43cm

Pracovná teplota: 10° C – 30° C

Vlhkosť:

lipolaserVšeobecné informácie

Lipolaser slimming system je určený na odstraňovanie tuku a na formovanie postavy. Lipolaser pomáha odstraňovať tuk a redukovať celulitídu neinvazívnym spôsobom bez chirurgických zákrokov a hlavným princípom je laserové ožarovanie tkanív zvonku studeným laserovým svetlom s nízkou intenzitou. Energia fotónov je ľahko absorbovaná tkanivami a dochádza k rozkladaniu a eliminovaniu tukových buniek bez toho, aby sa poškodili okolité tkanivá. Laserová stimulácia ovplyvňuje priamo tukové bunky, vytvárajú sa póry a dochádza k ich úplnému vyprázneniu. Takto stimulované tukové bunky sú ľahko metabolickými procesmi eliminované. Aktivuje sa detoxikácia – ich rozklad. 

Kto nesmie Lipolaser používať?

Lipolaser nesmú používať tehotné a dojčiace ženy, ľudia so strojčekom na srdci alebo s defibrilátorom, ľudia s kožným ochorením, onkologickí pacienti, pacienti s vážnym ochorením napríklad s ochoreniami srdca alebo ženy počas menštruácie. 

Aplikácie: 

Lipolaser sa používa na chudnutie a odstraňovanie tuku a redukovanie celulitídy v oblasti brucha, stehien, ramien a na iných častiach tela s obezitou a celulitídou. 

Výhody Lipolasera a jeho použítia: 

  • žiadne vedľajšie účinky
  • bezpečný
  • komfortný
  • efektívny
  • viditeľný úbytok tuku a redukovanie celulitídy po dňoch až týždňoch po aplikácii

Nákup na splátky:

Možnosť kúpy na splátky bez navýšenia. Akontácia min.300 euro. Minimálna mesačná splátka 50 euro. Pre viac informácií sa informujte emailom na info@hyaluron.sk a pošleme Vám ponuku na email. 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Ošetrenie pleti WELLMAXX SKINEFFECT medical beauty:

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky.

banner 

žehličky na pleť

 

Neviete si vybrať? V brožúrke nájdete všetky potrebné informácie o výrobkoch. VIAC TU. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."


Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie