Ultrazvuková žehlička na vrásky s fotónmi MAYA v bielom prevedení

Ultrazvuková žehlička na vrásky s fotónmi MAYA v bielom prevedení

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Ultrazvuková žehlička na vrásky s fotónmi MAYA

79 € s DPH

99 € s DPH Zľava 20 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Ultrazvuková žehlička na vrásky s fotónmi MAYA

Výhody: 

  • 2 funkcie na vrásky: fotóny a ultrazvuk
  • Fotóny: modré, červené, zelené svetlo
  • Ultrazvuk: ultrazvukové kmity 3mil. za sekundu

Fotóny a ultrazvuk sú dve najobľúbenejšie a najdôležitejšie funkcie, ktoré by mala mať každá dobrá žehlička. Ich kombinácia pomáha zlepšiť stav pokožky. Pravidelným užívaním docielite výrazné spevnenie pokožky, zjemnenie vrások, jej oživenie a oddialite starnutie pleti. Prípravky, ktoré používate sú pokožkou ľahšie absorbované. Zahrievanie tkanív ultrazvukom a ošetrenie pokožky svetelnou terapiou ovplyvňuje kožné bunky cielene - výsledkom je žiarivý a mladistvý vzhľad!

Ultrazvuková terapia

Ultrazvukové vlny vyvolávajú vibrácie tkanív, predovšetkým tkanív s obsahom kolagénu. Vibrácia vyvoláva teplo. Zvýšením teploty tkanív dochádza k lepšiemu okysličovaniu buniek a odstraňovaniu odpadov. Ultrazvuk preniká do hĺbky 2mm. Ultrazvukové vlny nepočuť a zarievanie tkanív necítiť. Jediným dôkazom fungovania ultrazvuku je jeho vibrácia - keď na povrch hlavice kvapnete kvapku vody, voda sa rozkmitá. Oscilácia alebo kmitanie tkaniva vyvolané ultrazvukovými vlnami rozkmitá molekuly vody, čo uľahčuje pohyb medzi vonkajšími a vnútornými bunkami, čo zvyšuje aktivitu fibroplastov a tvorbu kolagénu. Bolo dokázané, že ultrazvuk pomáha vstrebávať vodivé koncentráty - gél alebo sérum s kyselinou hyaluronovou hlbšie do pleti.

Fotónová terapia

Svetelná alebo fotónová terapia zvýšuje produkciu ATP (energiu buniek) a zvyšuje sa proliferácie buniek a migrácii (najmä fibroplastami), modulácia hladín cytokínov, rastových faktorov a zápalových mediátorov a zvýšenie oxysličenia tkanív.

Po ošetrení tváre je pleť lepšie prekrvená, červené svetlo stimuluje mikrocirkuláciu, syntézu kolagénu a kyselinu hyaluronovú a pomáha redukovať vrásky. Modré svetlo ošetruje zápaly a akné.

Ultrazvuk sa používa na vyhladenie vrások a zvyšujú účinok používaných preparátov proti vráskam.

Upozorňujeme:

Ultrazvuková žehlička na vrásky s fotónmi MAYA ošetruje pokožku na tvári. Pred použítí prístroja je vhodné aplikovať akýkoľvek vodivý gél, vhodný je gél s kyselinou hyaluronovou alebo ultrazvukový gél Gelson alebo EV gél, ktorý je dostupný v eshope aj na tento stránke. Ošetruje pokožku na tvári. 

Nový komentár

* (Povinné)

TEST KRÉMOV

Ošetrenie pleti WELLMAXX SKINEFFECT medical beauty:

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky.

banner 

žehličky na pleť

 

Neviete si vybrať? V brožúrke nájdete všetky potrebné informácie o výrobkoch. VIAC TU. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."


Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie