Devee Clear Skin čistiaci gél 200ml

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(13)Počet hviezdičiek je 5 z 5
2 body do vernostného systému

Cena
25,50 EUR s DPH

Značka
Devee (Germany)

Kód produktu
2000/2

Okamžité odoslanie.
ks

Devee Clear Skin čistiaci gél je vynikajúci pre mastnú a zmiešanú pleť, obsahuje upokojujúce čistiace látky ako púpalkový olej, D-panthenol, pentavitín a rastlinné aktívne látky a posilňuje prirodzené ochranné vrstvy pokožky. viac

Čistiaci gél (Devee Clear Skin)

Voda v kombinácií s týmto čistiacim gélom vytvára jemnú penu a naozaj vzrušujúci čistiaci zážitok. Nevysušuje pleť, zachováva dôležitú vlhkosť pleti a posiľňuje prirodzený ochranný film na pokožke.

Tento vynikajúci čistiaci prostriedok obsahuje esenciálne mastné kyseliny v kombináciú s púpalkovým olejom a rastlinných aktívnych látok. Hydratačný magnet ,,pentavitín,, efektívne udržiava vodu s dlhotrvajúcim účinkom.

Vhodný pre všetky typy pleti.

Čistiaci gél s trochou vody vytvára jemnú penu, ktorá zbaví pleť mastnoty. Táto pena vďaka jemným pórom je k pokožke maximálne šetrná. Jemne vyčistí a osvieži pleť a poskytuje pokožke maximálnu ochranu - pleť nevysychá, ostáva svieža a hydratovaná a posilňuje sa prirodzený ochranný film na pokožke. Zato vďačí jedinečnej kombinácii nenasýtených mastných kyselín, púpalkového oleja a extra jemných povrchovo aktívnych čistiacich látok na rastlinnej báze. Čistiaci gél je vhodný aj na mastnú pleť. Obsahuje Pentavitín TM, ktorý je magnetom na vlhkosť a preto čistiaci gél zadržiava vodu v koži s dlhotrvajúcim účinkom. 

Použitie: Aplikujte ráno a večer. Po vytvorení jemnej peny opláchnite vodou. Následne použite upokojujúce tonikum.

Obsahuje: púpalkový olej, D-panthenol, pentavitín, rastlinné aktívne látky