Pleťový krém na spevnenie poprsia a omladenie krku Wellmaxx Shape 100ml

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hviezdičiek je 3 z 5
2 body do vernostného systému

Cena
29,10 EUR

Značka

Kód produktu
30004

Okamžité odoslanie.
ks

Wellmaxx Shape bust up cream - krém na spevnenie poprsia a omladenie krku viac

Pleťový krém na spevnenie poprsia a omladenie krku

Tento krém je špeciálne vyvinutý na starostlivosť o dekolt a krk. Dodáva 3D efekty na základe použitia špeciálnej formuly a tajných ingrediencií.

Tento krém je ideálny aj počas tehotenstva, aj na strie.

Bust Up krém na spevnenie poprsia a omladenie krku: Voluform,Proteasyl, Dermochlorella, Larycil, Hyaluronic acid

VOLUFORM - Patentovaný aminovektor pre lifting pokožky. Získaný z aminokyseliny izoleucín, ktorý zlepšuje reparačnú funkciu tkanív. Voluform je alternatíva lipofillingu (transplantácia tuku) pretože vypĺňa vrásky a pomáha tvarovať objem napr. líc. Voluform je moderná technológia zväčšovania objemu. Znásobuje sa objem buniek. Aktivuje sa dynamická sila fibroblastov. V oblasti tváre sa zlepšuje pružnosť pleti. Voluform predstavuje modernú technológiu „push-up" efektu.

PROTEASYL - Patentovaná formula polypeptidov extrahovyných z hrášku prináša hydratačný koncept a zároveň stimuluje formovanie elasténových vlákien a kolagénu.

Dermochlorella - Získava sa z mikro chalúh, ktoré sú bohaté na aminokyseliny a oligopeptidy, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu.

Laricyl TM - Je patentovaná formula, ktorá obsahuje extrakt z huby Larch Fungus, ktorá sa označuje ako ako huba dlhovekosti. Extrakt má mnohé prospešné účinky v kréme – hydratuje pleť, spevňuje kožu a ochraňuje pred škodlivými vplyvmi.

Kyselina hyaluronová - Hydratačná látka preniká do pleti a hydratuje okolité tkanivá. Na pleti ostáva jemný film, ktorý zabraňuje strate a úniku vlhkosti.