Wellmaxx Shape body slim lotion day - denné telové mlieko na tvarovanie postavy

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hviezdičiek je 5 z 5
2 body do vernostného systému

Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Značka

Kód produktu
1001/1

Wellmaxx Shape body slim lotion day - denné telové mlieko na tvarovanie postavy viac

BODY LOTION na tvarovanie postavy DENNÝ 200ml

Tento denný lotion (pleťový krém) je vyvinutý v kombinácií s nočným pleťovým krémom, na dosiahnutie maximálnych účinkov. Jeho zloženie pomáha pleti dodávať výraznú pevnosť, pomáha redukovať celulitídu a zlepšovť cirkuláciu v danej oblasti. Aktívne zložky pomáhajú zlepšovať a distribuovať vlhkosť v pokožke rovnomerne.

Pľetové mlieko vmasírujte ráno na problémové miesta.

Obsahuje: Isocell slim, Bodyfit, Questice Plus

Isocell Slim je patentovaná formula, ktorá obsahuje kofeín. V kombinácii s fosfolipidmi voľne preniká pokožkou, aby sa aktivovala lipolíza (rozklad tukových buniek). Isocell Slim prečisťuje kožu od celulitídy. Fosfolipidy majú aj hydratačný účinok. Isocell Slimm prináša lipolízu (rozpúšťanie tuku) a drenážny účinok.

Bodyfit je patentovaná kombinácia glaucínu a glycerolu. Bodyfit odstraňuje celulitídu a spevňuje kožu. Zlepšuje sa drenáž a distribúcia vody v tkanivách. Kofeín Isocell Slim zabezpečí vyprázdnenie tukových buniek (adipocyty). Následne vďaka molekulám glaucínu sú tieto bunky zmenené na bunky podobné stavebným prvkom kože. Tento proces stimuluje tvorbu kolagénu a zlepšuje sa vzhľad celulitídy. Zároveň sa zlepšuje distribúcia vody v tkanivách, keďže komplex zlepšuje vyprázdňovanie vody z tkanív.

Ako to vlastne funguje?

Keď cvičíte napríklad jógu, pilates, alebo fitnes, tvarujete si svoje telo a formujete svaly, ktoré spaľujú tuk. Ale ak sa venujete napríklad behu, nie len že posiľňujete svaly, ale robíte kardio, ktoré je zdravé pre vaše srdce, cievy a celé telo. Ideálna je kombinácia kardio a formovania postavy.

Mnohí máme skúsenosti, že ani pravidelné cvičenie nás pomarančovej kože nezbaví, alebo že postava nie je taká ideálna, ako by mala byť. Koža je suchá, unavená, ovisnutá a to hlavne v oblasti stehien a pozadia. Roky sa na ňu tiež podpísali napríklad aj hormonálne výkyvy ako menštruácia, tehotenstvo atď. Ak ani jóga ju nevytvarovala, tak ako sme snívali, je potrebné si dopomocť.

V cvičení treba pokračovať, ale je vhodné siahnuť po kozmetika na tvarovanie postavy ako je Wellmaxx Shape. Táto kozmetika je hodnotená fitnes trénermi v Nemecku ako veľmi dobrá.

Kombináciou denného a nočného telového mlieka na tvarovanie postavy sa zlepší lipolýza a hydratácia v danej oblasti, prekrvenie a tvaruje sa postava.

Isocell Slim, špeciálna formula na tvarovanie postavy a naštartovanie lipolýzy sa nachádza v dennom a nočnom pleťovom mlieku. Obsahuje kofeín a po preniknutí do pokožky aktivuje lipolýzu.

Čo je lipolýza?

Lipolýza je proces štiepenia tukov, alebo odbúravania tukov. Tento proces vyvolávajú hormóny. Zložky, ktoré obsahujú kofeín podporujú lipolýzu, ale zároveň podporuju aj dehydratáciu pokožky. Isocell Slim je zložka (špeciálne upravený kofeín), ktorý narozdiel od kofeínu z kávy, alebo čaju podporuje lipolýzu a zároveň zabraňuje dehydratácii a zlepšuje elasticitu pokožky.

Keď sa do pokožky vstrebe isocell slim, dochádza ku narušeniu bunkovej membrány a k rozpadu tukových buniek. Tento tuk je potom odvádzaný preč lymfatickým systémom. Isocell podporuje tento proces a zároveň zlepšuje hydratáciu a elasticitu. Tvarovanie postavy a zoštíhlenie je hlavne pozorované u zákazníčiek, ktoré sa venujú cvičeniu a zdravej strave, ale na niektorých miestach sa im to cvičenie neodrazilo. Preto si pomáhajú aplikáciou látok, ktoré po cvičení ešte podporia spaľovanie tuku a to jednoducho, nanesením denného a nočného telového mlieka.

Tvarovanie postavy nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí len málo, trocha pohybu a Wellmaxx Shape.

Dosiahnite svoju vytúženú postavu s Wellmaxxom. 

Ponúkame Vám ich postup:

1. Inovatívne produkty Wellmaxx shape tvarujú postavu a pomáhajú chudnúť.

2. Pravidelné cvičenie pomáha spaľovať prebytočné kalórie a tvarovať postavu.

3. Zdravá strava bohatá na ovocie a zeleninu

4. Vyhýbanie sa stresu a dostatok spánku.

Kozmetická línia Wellmaxx Shape je doplnkový partner pri chudnutí, ktorý prináša špeciálnu starostlivosť o pleť pri chudnutí. Wellmaxx Shape krémy spevňujú, stabilizujú a vyhladzujú ošetrovanú oblasť kože.