Wellmaxx koncentrát + ginkgo - fluid s vitalizujúcim účinkom 7 x 2 ml

2 body do vernostného systému
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke

Výrobca

Kód produktu
1012

Náhradný produkt

Wellmaxx koncentrát + ginkgo biloba - fluid s vitalizujúcim účinkom viac

Wellmaxx koncentrát + ginkgo - fluid s vitalizujúcim účinkom 7 x 2 ml

Oživuje a zjemňuje pokožku - Vybrané extrakty z listov stromu ginko dvojlaločné svedčia o prírodnej sile pôsobivého stromu. Starajú sa o rovnomerný vzhľad pleti, ktorý vznikne, ak stimulujeme tkanivo. Práve o to ide: Vďaka ďalekovýchodnej účinnej látke sa zlepšuje mikrocirkulácia, takže sa zvyšuje zásobovanie kyslíkom – jasný dôkaz energie a vitality. Súčasne pokožke poskytuje ochranu pred negatívnymi následkami pôsobenia voľných radikálov. Toto komplexné zásobovanie de Luxe sa prejaví zjemneným vzhľadom pokožky naplnenej osviežujúcou čerstvosťou.

Účinky

Koncentrát s výťažkom z ginka dvojlaločného, ktorý oživuje a zjemňuje pokožku. Stimuláciou tkaniva, zvýšenou mikrocirkuláciou a ochranou proti účinkom voľných radikálov získa pleť rovnomerný vzhľad plný energie a vitality.

Aktívne látky

  • extrakt z ginkgo biloby
  • lotusový extrakt

Použitie

Koncentrát ampulkyje vyvinutý špeciálne pre starostlivosť a ošetrovanie tváre, krku a dekoltu. Koncentrát ampulkybol vyvinutý pre dennú a nočnú starostlivosť. Aplikujte obsah ampulky do oblastí pokožky, ktoré chcete ošetriť. Následne je vhodné použiť denný alebo nočný krém.

INCI zloženie Concentrates + ginko biloba

Aqua [Water], Glycerin, Propylene Glycol, C12-13 Pareth-9, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Ginkgo Biloba, Extract, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Parfum [Fragrance]