Panel používateľa

Vyskúšali ste už možné aj nemožné na kruhy (vačky) pod očami a nič nezabralo? Tak asi ste nevyskušali hesperedín.

Pridal: Pridané: 6.11.2015 20:27:29 Počet zobrazení: 6224

06 November 2015

V prípade kozmetiky, ktorá obsahuje hesperedín dochádza k následnému zníženiu opuchu okolo očí, resp. k odstráneniu vačkov pod očami. A to už za niekoľko minút.

Vyskúšali ste už možné aj nemožné na kruhy (vačky) pod očami a nič nezabralo? Tak asi ste nevyskušali hesperedín.

Hesperedín je bioflavonoid, ktorý sa používa najviac asi v medicíne. Táto látka pomáha pri zlepšení cirkulácie pacientov napríklad v nohách, alebo rukách. Zároveň pomáha odstraňovať opuchy a zápaly v danej oblasti.

V prípade kozmetiky, ktorá obsahuje hesperedín je účinok podobný. Zvyšuje sa mikrocirkulácia v oblasti očí a dochádza k následnému zníženiu opuchu okolo očí, resp. k odstráneniu vačku. A to už za niekoľko minút.

Máme osobné skúsenosti s kozmetikou Devee Hyaluron sérum. Je to špeciálny prípravok vyvinutý na základe dlhoročných testov. Obsahuje zmes nízko a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, hesperedín a thajský zázvor. Táto trojkombinácia je zázrak nie len pre oči. Pozrime sa dole na zloženie tohto séra. INCI ukazuje ingrediencie v klesajúcom poradí.

INCI: Aqua, Sodium Hyaluronate, Poria Cocos Extract, Phragmites Kharka Extract, Hesperidin, Sorbitol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ethylhexylglycerin, Biosaccharide Gum-4, Caprylyl Glycol, Cocoyl Proline, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate
Doležité zložky:
• Voda je na prvom mieste.
• Zmes nízko a vysoko molekulárnej kyseliny hyalurónovej: Vypĺňa vrásky a viaže vodu na zabezpečenie vlhkosti a hydratácie. Vekom sa z pokožky stráca.
• Poria Cocos Extract (Thajský zázvor) podľa Čínskej tradičnej medicíny je rastlina, niekde označovaná ako huba s antioxidačnými a protizápalovými účinkami. Táto huba zabraňuje tvorbe vrások, vyživuje pokožku, a omladzuje.
• Phragmites Kharka Extract pôsobí na pokožku ako obranná látka. Chráni pokožku pred vonkajšími faktormi.
• Hesperedín: Je to bioflavonoid, ktorý podporuje mikrocirkuláciu pokožky, pomáha odstraňovať kruhy pod očami, opuchy a zároveň upokojuje.

Naše odporúčania: Máme zákazníčky, ktoré už odskúšali všetko, od pitia nadmerného množstva vody, po zábaly z rôznych čajov, až po rôzne značky kozmetiky, ale najväčší efekt dosiahli použitím práve tohto séra. Z našej kozmetiky práve toto sérum považujeme za jedno z najlepších a najúčinejších, či už sú to vrásky, alebo kruhy pod očami.

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.