Panel používateľa

Výkonná biologická cesta pre detoxikáciu kožných buniek a ich dlhovekosť

Pridal: Pridané: 4.12.2019 09:13:07 Počet zobrazení: 5175

04 December 2019

Pribúdajúcim vekom sa skracuje životnosť buniek, akumulujú sa nerozložiteľné agregáty, vyčerpáva sa vlastný detoxikačný mechanizmus tela, akumulujú sa poškodenia a zosiľnuje sa oxidačný stres. To vedie k predčasnému starnutiu pleti. Pleť si žiada cielenú detoxikáciu.

Výkonná biologická cesta pre detoxikáciu kožných buniek a ich dlhovekosť

Novinky  v kozmetickom priemysle sú výsledkom niekoľkoročného výskumu. Vďaka inovatívnej technológii – aktívnej patentovanej látke Celldetox TM dochádza k aktivovaniu detoxikácie, čo vedie k predĺženiu životnosti buniek a tkanívoddialeniu procesu starnutia pleti. Celldetox pomáha redukovať nerozložiteľné agregáty a poškodenia.

Slávne celebrity používajú detoxikačné výrobky stimulujúce proteázu a autofágiu

Viktoria Beckham roky používa napríklad kozmetiku Estee Lauder. Aktuálne detoxikačnú masku. Ich detoxikačná rada stimuluje proteázu a autofágiu použitím kvasiniek a rias s obohatením o kyselinu hyaluronovú a niektoré rastlinné extrakty. Detoxikačná rada Wellmaxx Detox kombinuje Celldetox (Celldetox je zdrojom alfa glukákov z kvasiniek Candida Saitoana) s morským planktónom s ďalšími účinnými látkami ako sú Aquaxyl (3D hydratáciu všetkými vrstvami pokožky), linefactor TM (špeciálny extrakt z ibišteka, ktorý má omladzujúci účinok), Kombucha (extrakt špeciálneho čaju), peptidový komplex (High Tech technológia proti vráskam), očianka rostkovova (svetlík lekársky pre redukovanie opuchov), popol kôry. Výsledky testov kozmetickej rady Wellmaxx Detox - účinnej látky Celldetox nájdete tu.

Stále viac a viac kozmetických firiem sa pokúša začleňovať kozmetiku, ktorá stimuluje funkcie pokožky spôsobmi, ktoré sú telu prirodzené a rokmi zanesené bunky sa tak dôkladnou detoxikáciou zbavia toxínov, oxidovaných proteínov a peroxidovaných lipidov (spôsobené oxidačným stresom) a môžu fungovať optimálne. Omladnutie pleti je možné, keď sa kožné bunky zdetoxikujú, prečistia a zregenerujú a tak môžu aktívne účinné látky naplno rozvinúť svoje účinky pre získanie krásnej, zdravej a pevnej pleti.   

Detoxikácia tela je prirodzený proces a detoxikácia prebieha aj na bunkovej úrovni vrátane kožných buniek. Pribúdajúcim vekom sú bunky poškodzované toxínmi, oxidačným stresom a škodlivými molekulami rôzneho druhu. Detoxikácia je prvým krokom pre ich zregenerovanie. 

Čo je homeostáza?

Je známe, že v stárnucom organizme sa hromadia poškodené bielkoviny. Pokiaľ sa tieto poškodené proteíny v organizme hromadia a nedôjde k ich odstránenie, narúšajú sa bunkové procesy a samotné bunky umierajú.  V záujme zachovania homeostázy (homeostáza znamená udržiavanie rovnováhy v organizme pre život), bunky sa musia zbaviť nadbytočných a pozmenených zložiek. Homeostáza sa môže dosiahnuť prostredníctvom dvoch vzájomne sa dopĺňajúcich mechanizmov: proteázou a autofágiou.

detoxikačná kozmetikaProteáza

V oblasti kozmetiky veľa výskumu sa sústredilo na stimulovanie produkcie enzýmu proteáza. Hlavnou úlohou proteazómu je rozkladať a odstrániť poškodené proteíny. Enzým proteáza rozrušuje peptidové väzby bielkovín. Celldetox TM však vsadil na stimulovanie autofágie.

Autofágia - "mechanizmus prežitia buniek"

  • Autofágia je jeden z mechanizmov pre udržanie bunkovej homeostázy.
  • Autofágia je zjednodušene povedané „mechanizmus prežitia buniek“.
  • Autofágia je lysozomálny rozklad proteínov.

Aktívna látka Celldetox TM

Aktívna látka Celldetox TM posilňuje systém autofágie. Celldetox je zdrojom alfa glukákov z kvasiniek Candida Saitoana. Stimuluje tvorbu autofagozómov, ktoré sú zodpovedné za izolovanie zmenených bunkových zložiek a následný lysozonálny rozklad proteínov. Zlepšuje proces autofágie stimulovaním LC3 syntézy. LC3 je špecifický autofagozómny ukazovateľ. Celldetox zlepšuje aj tvorbu lyzozómov, ktoré sú zodpovedné za samotný rozklad. Tým dochádza k detoxikácii buniek – znižuje sa hladina oxidovaných proteínov a peroxidovaných lipidov.

detoxikacia pletiVýsledkom je zlepšenie mikroreliéfu pokožky a celkového stavu pleti. Celldetox je účinná látka, ktorá regeneruje, napráva a detoxikuje pokožku.

Klinické testovania Celldetoxu preukazujú jeho vysokú efektívnosť. Výsledky testov nájdete v ďalšom článku. 

Odporúčame: Wellmaxx Detox 

Detoxikačný krém s obsahom Celldetoxu, morského planktónu a iných účinných látok dokáže normalizovať samoregeneračné procesy v koži odstránením nefunkčných alebo poškodených proteínov. Vďaka detoxikačnému krému normalizujete životný cyklus buniek a oddialite proces starnutia pleti. Kozmetická rada Wellmaxx Detox je už dostupná v eshope. 

Kompletná detoxikačná kozmetika pre detoxikáciu pleti:

detoxikácia pletiWellmaxx Detox denný fluid

Obsahuje: celldetox, morský planktón, aquaxyl

Wellmaxx Detox nočný fluid

Obsahuje: celldetox, morský planktón, linefactor TM

Wellmaxx Detox sérum

Obsahuje: Celldetox, extrakt z morského plantónu, extrakt Kombucha

Wellmaxx Detox očný fluid

Obsahuje: Celldetox, extrakt z morského plantónu, peptidový komplex, extrakt z očianky rostkovovej (euphrasia extract), popol kôry

 

detoxikácia pleti

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.