Panel používateľa

Vrásky a ovisnutá koža na krku potrebujú správne ošetrenie.

Pridal: Pridané: 11.8.2018 09:43:04 Počet zobrazení: 14079

11 August 2018

Krém proti vráskam na krk a dekolt Vám pomôže.

Vrásky a ovisnutá koža na krku potrebujú správne ošetrenie.

Ošetrovanie pokožky je pre mnohých samozrejmosť. Sústredíme sa na oblasti tela, ktoré považujeme za najdôležitejšie – predovšetkým sa pozornosť koncentruje na oblasť tváre. Ignorujeme tú časť tela, kde sa známky starnutia prejavia rýchlejšie ako kdekoľvek inde. Sústredíme sa na ošetrovanie tváre a zabúdame ošetrovať oblasť, ktorá je najviac zničená a poznačená vekom. Je to krk. Vrásky a ovisnutá koža na krku sú výraznejšie ako na tvári z viacerých dôvodov.

Faktory, ktoré ovplyvňujú stav pokožky na krku:

Množstvo ľudí zabúda túto oblasť ošetrovať. Mnohí si neuvedomujú, že pokožka na krku je tenšia ako na tvári a svaly sú slabšie. Slnečné žiarenie a oxidačný stres majú priamy vplyv na pokožku tváre a ešte väčší na pokožku na krku. Pokiaľ ste rokmi zabúdali ošetrovať pokožku na krku opaľovacím krémom a hydratačným krémom, zatiaľ, čo ste dôkladne ošetrovali oblasť tváre, tak voľným okom zbadáte rozdiely už v 40-tke.

Poloha spánku zohráva tiež významnú rolu. Pokiaľ používate viac vankúšov alebo veľký vankúš na spanie, tak práve táto poloha spánku spôsobuje prehlbovanie vrások v okolo očí a na krku. Ideálna poloha spánku je bez vankúša.

Ako si chrániť pokožku na krku

Pokožka v oblasti krku potrebuje rovnakú starostlivosť ako pokožka na tvári. Starostlivosť o pokožku na krku by mala zahŕňať čistenie micelárnou vodou, tonikom alebo inou čistiacou emulziou. Vhodný je aj peeling. Následne je potrebné pokožku na krku ošetriť hydratačným krémom. Najlepšie sú spevňujúce hydratačné krémy. Pre intenzívnu starostlivosť je vhodným výberom aj kvalitné sérum alebo ampulky proti vráskam.  Správnou intenzívnou starostlivosťou udržíte pokožku na krku zdravú a krásnu.

Ochabnutá, ovisnutá a vráskavá koža na krku sa napráva naozaj ťažko. Zabráňte starnutiu kože na krku včasnou prevenciou.   Správne ošetrenie a kvalitný výber prípravkov sú kľúčové. Nezanedbávajte starostlivosť o pokožku v oblasti krku. Pokožka sa Vám odvďačí pevnosťou aj v nadchádzajúcich rokoch.

Odporúčame:

wellmaxx shape Pleťový krém na spevnenie poprsia a omladenie krku Wellmaxx Shape obsahuje jedinečné účinné látky ako voluform, proteasyl, dermo chlorellu a kyselinu hyaluronovú.

Voluform TM
Patentovaný aminovektor pre lifting pokožky. Získaný z aminokyseliny izoleucín, ktorý zlepšuje reparačnú funkciu tkanív. Voluform je alternatíva lipofillingu (transplantácia tuku) pretože vypĺňa vrásky a pomáha tvarovať objem napr. líc. Voluform je moderná technológia zväčšovania objemu. Znásobuje sa objem buniek. Aktivuje sa dynamická sila fibroblastov. V oblasti tváre sa zlepšuje pružnosť pleti. Voluform predstavuje modernú technológiu „push-up" efektu.

Proteasyl TM
Patentovaná formula polypeptidov extrahovyných z hrášku prináša hydratačný koncept a zároveň stimuluje formovanie elasténových vlákien a kolagénu.

Dermochlorella
Získava sa z mikro chalúh, ktoré sú bohaté na aminokyseliny a oligopeptidy, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu.

Kyselina hyaluronová
Hydratačná látka preniká do pleti a hydratuje okolité tkanivá. Na pleti ostáva jemný film, ktorý zabraňuje strate a úniku vlhkosti.

Wellmaxx shape na omladenie krku a dekoltu je vhodný pre všetkých, ktorých trápi ovisnutá koža na krku, vrásky na krku a vrásky na dekolte. Krém proti vráskam na krk a dekolt Wellmaxx Shape je to pravé. Pokožka ostáva po nanesení krému pevnejšia a jemná na dotyk.

Hydratačná pleťová maska na hydratovanie pokožky tváre, krku a dekoltu Wellmaxx Hyaluron obsahuje top hydratačnú štvorku - kyselinu hyaluronovú, Proteasyl, Aquaxyl a glycerín. 

Wellmaxx Hyaluron na hydratovanie pokožky krku a dekoltu je vhodný pre všetkých, ktorých trápi suchá alebo nevýrazná pokožka na krku, vrásky na krku a vrásky na dekolte. Perfect hydratačná maska proti vráskam na krk a dekolt Wellmaxx Hyaluron zjemňuje a hydratuje pokožku. Pokožka ostáva po nanesení krému vláčna a hebká.

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.