Panel používateľa

Vonkajšie príznaky predčasného starnutia tela môžu prísť naozaj predčasne

Pridal: Pridané: 23.2.2016 14:53:13 Počet zobrazení: 3340

23 Február 2016

Ľudské telo je jedinečné. Riadi nás a usmerňuje. Cez vonkajšie prejavy nám ukazuje, čo sa v tele deje. Vonkajšie príznaky predčasného starnutia tela môžu prísť naozaj predčasne. Pokiaľ načúvate "hlasu" svojho tela, tieto vonkajšie prejavy sú nápomocné a usmerňujúce.

Vonkajšie príznaky predčasného starnutia tela môžu prísť naozaj predčasne

Stačí načúvať, alebo lepšie „pozorovať“ svoje telo a zistíte, čo potrebujete. Predčasné vrásky, tón pleti, stav vlasov alebo pohľad každého človeka odhalia skutočný vek - nie ten chronologický, ktorý určuje dátum vášho narodenia. Biologický vek sa vzťahuje ku celkovému fyzickému stavu tela. Každý deň stretávame starších ľudí mladých srdcom a mysľou a naopak - mladých ľudí, ktorí sa cítia staro a vyčerpane.

5 vonkajších príznakov predčasného starnutia

očný krémČervené oči

Červené oči nie sú len prejavom alergií alebo dlhodobého pozerania do počítača. Chronický zápal očí môže byť príznakom vzniku alebo rozvoja artrózy, ktorá sa často spája s vyšším vekom. Strava bohatá na zásadité potraviny, najlepšie v pomere 80 ku 20, pričom 80 znamená zásadité potraviny a 20 znamená kyslé potraviny, pomôže redukovať zápaly a oddialiť starnutie.

Poklesnuté očné viečka alebo tukové deposity okolo očí

Oči sú oknom duše. Poklesnuté očné viečka sú prejavom alergií, únavy, zníženej funkcie štítnej žľazy alebo zadržiavania tekutín. Vo väčšine prípadov poklesnuté očné viečka zapríčiňujú voľné radikály, ktoré poškodzujú kožné bunky. Pri pozorovaní poklesu očných viečok sa odporúča upraviť nezdravú stravu a začať jesť zdravo. Strava plná antioxidantov je to najlepšie. Zvýšená starostlivosť o pleť okolo očí by mala byť samozrejmosťou. Vhodným produktom je detoxikačný očný krém.

Odporúčame: Wellmaxx Detox očný fluid, 20ml (celldetox + morský planktón)

Vrásky a ovisnutá koža

bioquantVrásky sú prirodzené a prichádzajú s vekom, ale pokiaľ sa prvé vrásky objavia po dvadsiatke, nie je to prirodzené. Príznaky predčasného starnutia príliš predčasne sú varovné signály. Odporúčame zaradiť do svojho jedálička zdravú stravu bohatú na „potraviny pre krásu“ napríklad kapustu, hrušky, kurkumu. Hlboké vrásky u mladých ľudí môžu indikovať tráviace problémy, problémy s pečeňou alebo nedostatočné okysličenie buniek. V tomto prípade je vhodným riešením k lepšiemu životného štýlu zlepšenie stavu krvi laserovým ožarovaním krvi. Laserové ožarovanie krvi cez nosovú dutinu zlepšuje stav krvi a dochádza k lepšiemu okysličovaniu buniek a aj detoxikácia je zabezpečená. Laserové ožarovanie krvi, napríklad zdravotníckou pomôckou Bioquant by mal byť súčasťou zdravého životného štýlu každého človeka, pretože krv je zrkadlom zdravia – aj zdravia vnútorného aj vonkajšieho. Bioquant dokáže oddialiť proces predčasného starnutia. Viac sa dočítate na stránkach výrobcu www.bioquant.sk.

Zmena tónu pleti a textúry pleti

prejavy starnutiaPribúdajúcim vekom sa mení tonicita a textúra pleti. Suchá a šupinatá pokožka môže indikovať zníženú činnosť štítnej žľazy a tým pádom telu chýbajú dôležité hormóny, ktorých nedostatok spôsobuje únavu a vyčerpanie. Pri problémoch s trávením, pokiaľ odstraňovanie odpadov z čriev nefunguje správne, sú negatívne ovplyvňované aj aktivity nadobličiek a štítnej žľazy a dochádza k zvýšenej únave a ťažobe.  Detoxikácia celého tela je nesmierne dôležitá. Odpady a toxíny musia byť odstraňované a nesmú byť v tele kumulované. Na detoxikáciu pleti odporúčame detoxikačnú kozmetiku. Pre detoxikáciu tela odporúčame prečítať ďalší článok. 

Neustály stres sa odzrkadľuje na tvári

Stres sa odzrkadľuje na tvári a urýchľuje starnutie celého tela. Teleméry sa skracujú a to skracuje dĺžku života. 

Príznaky starnutia sa dajú eliminovať

Starnutie môžete ovplyvňovať úpravou stravy, detoxikáciou tela, detoxikáciou pleti, eliminovaním stresu napr. jógou alebo meditáciou. Je to zdravý životný štýl. Krása je tiež životný štýl. Niektorí si vyberú zdravie a krásu a preto vyzerajú a cítia sa dobre aj vo vyššom veku. Nevšímajte si ľudí, ktorí rezignujú a povedia si, veď všetci raz zostarneme. Buďte optimitickí a vyberte si krásu a zdravie. 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.