Panel používateľa

Tvárová gymnastika, alebo tvárová jóga. Naozaj to funguje? Alebo nová alternatíva botoxu?

Pridal: Pridané: 7.4.2016 10:36:35 Počet zobrazení: 6228

07 Apríl 2016

Tak ako naše svaly na tele potrebujú šport, zlepšiť prekrvenie a trošku sa ponamáhať, takisto aj naše svaly na tvári potrebujú pohyb. Pohyb im pomáha zlepšiť prekrvenie a odstrániť toxíny. Predstavujeme Vám tvárovú gymnastiku (tvárovú jógu).

Tvárová jóga spevňuje a tvaruje svaly na tvári

Tvárová jóga resp. niekto ju volá tvárová gymnastika je súbor cvičení, ktoré sľubujú, že tvár bude pevnejšia, napnutejšia a mladšia. Presne to, čo robí klasická jóga s telom a mysľou. Kedže svaly na tváry nedokážu dvíhať váhu, alebo bežať na bežiacom páse, môžeme ich ponamáhať napríklad vytváraním tlaku končekmi prstov, alebo ich posiľňujeme vykonávaním a opakovaním rôznych grimás a tvárových výrazov. Opakovanie spevňuje a formuje svaly. 

Mechanizmus účinku tvárovej gymnastiky

Tvárová gymnastika sú neinvazívne tvárové cvičenia, alternatíva botoxu a kozmetických zákrokov, ktorá je úplne zdarma a pri pravidelných opakovaniach nesmierne účinná. Cvičenie stimulujú hypodermis (spodnú vrstvu), dermis (strednú vrstvu) a epidermis (vrchnú vrstvu) pokožky. Cvičením sa sťahujú a posiľňujú všetky tri vrstvy naraz, čím  sa zvyšuje mikrocirkulácia, vrstvy dostávajú viacej kyslíka a kožné bunky viacej výživy. Teda posiľňujeme a stimulujeme všetky tri vrstvy kože, svaly na tvári a všetky kožné bunky a zložky v pleti. Výsledkom je krásna, zdravá pokožka. Ak sa použije napríklad kombinácia tvárového cvičenia a  detoxikačnej kozmetiky, výsledky sú obdivuhodné. Pleť pôsobí zdravo, zbavila sa toxínov a odpadových látok, napla sa a vrásky sa postupne vyhladzujú.  Okrem toho odstránenie toxínov znamená zlepšenie hydratácie a absorbcie prípravkov. Tvárové cvičenia okrem toho stimulujú tvorbu kolagénu a elastínu v strednej vrstve, čím dochádza k výranému ústupu vrások a ich prevencie.

Wellmaxx Detoxikačná kozmetika + tvárová gymnastika = omladnutie pleti

Wellmaxx Detox je detoxikačná rada, ktorá detoxikuje pleť, teda zbavuje ju toxínov a poškodených odpadových proteínov. Obsahuje špeciálnu formulu celldetox a morský planktón, ktorý zlepšuje metabolizmus buniek, odstraňuje odpadové látky, zlepšuje tvorbu kolagénu, elastínu a hyaluronu, regeneruje poškodené bunky a normalizuje procesy. 

Ak sa skombinuje tvárová gymnastika s detoxikačnou kozmetkou, pleť dokáže zázraky. Totiž pleť, ktorá má množstvo toxínov starne rýchlejšie a hoci jej doprajete tú najlepšiu a najdrahšiu kozmetiku, nebude ju schopná vstrebať a využiť ako by mala. Jedine detoxikovaná pleť dokáže správne fungovať a naštartovať dôležité procesy ako produkciu kolagénu. 

Odporúčania tvárovej gymnastiky

Odporúča sa vykonávať tvárové cvičenie aspoň 15 minút denne pred zrkadlom. Výsledky sa dostavia po prvom týždni až jednom mesiaci v závislosti na type pleti. Po 9 mesiacoch ľudia hovoria o omladení a ozdravení pleti až o niekoľko rokov.

Niektoré cvičenia: 

 1. Zdvihnite obočie najvyššie ako môžete a udržte ho vysoko na 5 sekúng. Opakujte 30 krát.
 2. Otvorte ústa čo najviac naširoko a vyplazte jazyk čím najnižšie k brade. Vydržte 5 sekúnd a pakujte 30 krát.
 3. Použite 3 stredné prsty a pritlačte si ich na oba líca a usmievajte sa. Prstami vytvárajte odpor voči úsmevu, aby ste namáhali svaly. Opakujte 30 krát.
 4. Pohybujte nosom zo strany na stranu najviac ako sa dá. Opakujte 1 minútu.
 5. Zdvihnite obočie najvyššie ako môžete, otvorte oči najviac ako sa dá a mračte sa pritom. Opakujte 1 minútu.
 6. Našpúľte pery do O a následne ukážte obrovský úsmev. Opakujte 1 minútu.

Ak budete poctivo tieto cvičenia cvičiť každý deň niekoľko týždňov a skombinujete ich s používaním detoxikačnej kozmetiky, výsledky sa rýchlo dostavia a vaša pleť bude pevná, zdravá a hlavne s minimom vrások. Jóga nie je určená len na eliminovanie vrások, ale aj ako prevencia nových.

Niektoré obrázkové cvičenia:

tvárová gymnastika

Spôsob platby:

 • bankovým prevodom
 • na dobierku
 • kreditnou kartou
 • internet bankingom

Spôsob doručenia:

 • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.