Panel používateľa

TOP 5 produktov s kyselinou hyalurónovou

Pridal: Pridané: 9.6.2016 11:53:37 Počet zobrazení: 36791

09 Jún 2016

Kyselina hyalurónová je látka, ktorá nielenže dokáže oddialiť tvorbu vrások, ale dokáže aj vyhladiť tie, ktoré už vznikli a tiež regeneruje pokožku. Úlohou kyseliny hyalurónovej je podporovať tvorbu kolagénu - vlakien, ktoré spevňujú kožu. Degradácia kolagénu je spôsobená vekom ale výrazne urýchlená vplyvom voľných radikálov a UV žiarením. Výsledkom je "neprirodzené" predčasné starnutie a ovisnutá pokožka, čo vedie k tvorbe vrások. Ochranou pleti pred negatívnym pôsobením voľných radikálov sa zvýši aj tvorba vlastnej kyseliny hyalurónovej.

TOP 5 produktov s kyselinou hyalurónovou

Kyselina hyalurónová v kozmetike

Kyselinu hyalurónovú pozná určite každá žena. Kyselina hyalurónová je látka, ktorá nielenže dokáže oddialiť tvorbu vrások, ale dokáže aj vyhladiť tie, ktoré už vznikli a tiež regeneruje pokožku

Kyselina hyalurónová je obľúbená látka v kozmetickom priemysle. S obsahom kyseliny hyaluronóvej sa predávajú čistiace emulzie, krémy, gély, séra, telové mlieka a ampulky.  Nie je pravda, že všetky výrobky s kyselinou hyalurónovou sú rovnako účinné. Účinnosť prípravkov ovplyvňuje množstvo faktorov. Používaná kyselina hyalurónová môže byť z rôzneho rastlinného zdroja, s rôznou veľkosťou molekuly a nakoniec samotná formula prípravku ovplyvňuje jej vstrebateľnosť do pokožky. V mnohých krémoch, hlavne tých lacnejších pod 10,00 EUR sa nachádza kyselina hyalurónová len v stopových množstvách a nie na popredných miestach. Niektoré krémy hoci aj s kyselinou hyalurónovou obsahujú lacnejšie zložky, ktoré môžu byť buď menej účinné, alebo môžu pokožku podráždiť. Pred kúpou každého prípravku si naštudujte na obale zloženie INCI. Najviac zastúpené látky sú na prvých miestach a tie najmenej nájdete na konci zloženia.

Zložky, ktoré sú škodlivé nájdete v tomto ZOZNAME.

top 5 produktov s kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyalurónová nie je lacná záležitosť

Hádam v každej reklame nájdete krém s kyselinou hyalurónovou. Ale aj krém, ktorý obsahuje len kvapku tejto účinnej látky sa tiež má právo nazývať krém s kyselinou hyalurónovou. Čím je kyseliny hyalurónovej viacej, tým sú náklady na jeho výrobu vyššie. Preto neočakávajte zázraky od všetkých, ktorí sľubujú okamžitý účinok na vrásky. Výrazne viditeľný účinok s použitím kvalitnej kozmetiky sa dosahuje od 1 do 3 mesiacov.

top s kyselinou hyaluronovouPozor, krém nie je gél a gél nie je sérum

Je obrovský rozdiel v účinkoch týchto troch prípravkov. Vo všeobecnosti platí, že sérum má najmenšie molekuly, vstrebáva sa najrýchlejšie a najhlbšie a má najviac účinných látok.

Gél s kyselinou hyalurónovou obsahuje zase väčšie množstvo vody a potom nasleduje kyselina hyalurónová, ktorá viaže vodu. Preto po použití gélu okamžite nastáva napnutie pleti. Nevstrebáva sa tak hlboko ako pleťové sérum, ale napnutie je očividné, čo vedie pri pravidelnom používaní k vyhladeniu a zjemneniu vrások. Po gély sa odporúča naniesť hydratačný krém.

Krémy s kyselinou hyalurónovou obsahujú väčšinou zmes kyseliny hyalurónovej, vitamínov a prírodných olejov, ktoré dodávajú pokožke hydratáciu počas celého dňa. Vytvárajú na pokožke film, ktorý ju chráni a ktorý ju celý deň hydratuje.

Vysoko kvalitné rastlinné ingrediencie a vysoko kvalitná kyselina hyalurónová

Vo Wellmaxx a Devee kozmetike garantujeme použitie len ingrediencií, ktoré neobsahujú škodlivé látky, ani látky živočišného pôvodu. Rastlinné ingrediencie a high-tech inovatívne látky ako kyselina hyalurónová, peptidy, retinol, alebo kaviár sú vysoko kvalitné vo všetkých Wellmaxx a Devee produktoch.

top 5 produktov s kyselinou hyaluronovouOrganické zložky vo Wellmaxx Organics

Nestačí vám to a máte záujem o organickú kozmetiku s pečaťou kvality Natrue, ktorá používa bio kyselinu hyalurónovú a prírodné oleje? Tak a pre vás je určená organická rada s argánovým olejom proti vráskam. Táto rada je vhodná pre všetky typy pleti vrátane extrémne citlivej pleti.

TOP 5 najlepších produktov s kyselinou hyalurónovou:

 1. Devee Hyaluron sérum 30ml
 2. Wellmaxx Hyaluron sérum Collagen booster 50ml
 3. Devee Kaviár sérum 30ml
 4. Wellmaxx ampulky Hyaluron s vápnikom 7x2ml
 5. Wellmaxx ampulky Hyaluron s morským hodvábom 7x2ml

NOVINKA: Kyselina hyaluronová zosieťovaná forma – nano technológia v kozmetike! V roku 2018 spoločnosť WELLMAXX vyvinula radu Wellmaxx Phase2, ktorá obsahuje najvyššiu koncentráciu kyseliny hyaluronovej s nízkou molekulovou hmotnosťou, s vysokou molekulovou hmotnosťou a s kyselinou hyaluronovou v zosieťovanej forme, ktorá je špička na trhu v kozmetickom priemysle. 

devee platinum serum s kyselinou hyaluronovou   wellmaxx serum s kyselinou hyaluronovou  devee serum s kaviarom s kyselinou hyaluronovou wellmaxx ampulky s kyselinou hyaluronovou s vapnikom  wellmaxx ampulky s kyselinou hyaluronovou s morskym hodvabom top 5 produktov s kyselinou hyaluronovou

TOP 3 najlepšie produkty s kyselinou hyalurónovou a s peptidmi:

 1. Wellmaxx Cellular Lift sérum 50ml
 2. Wellmaxx Hyaluron Collagen Booster sérum 50ml
 3. Wellmaxx Detox očný fluid 20ml

ZÁVER:

Základom účinnnosti kozmetiky je zloženie (formula). Po kozmetike, ktorej zloženie nie je dostatočne čitateľné, alebo dokonca chýba, ani nesiahajte. Každá dobrá kozmetika by mala mať na obale napísané zloženie, použitie a účinky. Tie lepšie značky vám pribalia aj katalóg, v ktorom je viacej informácií o produktoch a ich aktívnych látkach.

Kyselina hyalurónová je vynikajúca hydratačná látka vo forme ampuliek, gélu alebo séra. Krémy obohatené o kyselinu hyalurónovú môžu byť obohatené o ďalšie účinné látky, ktoré majú pre pleť iný význam. Kaviár, riasy a morské komplexy majú hydratačný účinok a sú zdrojom nenanýtených mastných kyselín. Retinol je vitamín A, ktorý stimuluje tvorbu kolagénu. Peptidové komplexy stimulujú tvorbu kolagénu a redukujú aj mimické vrásky. Argánový olej je zdrojom nenasýtených mastných kyselín. Keď sú hodnotné účinné látky zapracované do hodnotnej kozmetiky s kyselinou hyalurónovou získava pleť niečo naviac.

Ak máte záujem o anti-aging kozmetiku siahnite po kozmetike s obsahom kyseliny hyalurónovej. Pre staršie dámy s hlbšími vráskami odporúčame kombináciu kyseliny hyalurónovej a peptidov alebo retinolu.

Ak máte citlivú pleť, alebo uprednostňujete organickú kozmetiku skúste siahnuť po rade Wellmaxx Organics.

 

 

top 5 produktov s kyselinou hyaluronovou

Spôsob platby:

 • bankovým prevodom
 • na dobierku
 • kreditnou kartou
 • internet bankingom

Spôsob doručenia:

 • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.