Panel používateľa

TOP 4 pleťové čistiace prípravky vhodné pre žehličku na pleť

Pridal: Pridané: 8.7.2020 14:24:17 Počet zobrazení: 403

08 Júl 2020

"Starostlivosť o pleť je ako diéta. Musíte investovať čas a úsilie. Neexistuje zázrak na počkanie." Snád najdôležitejším krokom je dôkladné čistenie pleti, pretože do nedokonale umytej pleti sa nedokáže vstrebať ani to najkvalitnejšie pleťové sérum.

TOP 4 pleťové čistiace prípravky vhodné pre žehličku na pleť

Vačšina žehličiek na pleť umožňuje nastaviť režim čistenia pleti, prípadne ak žehlička disponuje galvanoterapiou, tak si nastavte funkcie nasledovne: kladné ióny + ultrazvuk + mikro masáž.

Čistenie pleti je prvý krok v starostlivosti o pleť. Žehličku na pleť s čistiacou emulziou používajte na pleť, ktorú ste zbavili make-up.

Môžete používať najdrahšie pleťové sérum s množstvom účinných látok, ale pokiaľ ste pokožku nezbavili všetkých nečistôt, tak sa pleťové prípravky nevstrebú dôkladne do hĺbky.

Odporúčame Vám čistiace prípravky Devee a Wellmaxx, ktoré môžete u nás nájsť v menšom alebo aj vo väčšom balení (kabinetné balenie). 

1. Čistiaca emulzia Face Wash s kyselinou hyaluronovou 

Wellmaxx Hyaluron čistiaca emulzia čistí pleť do hĺbky a zanechávajú ju jemnú, čistú a zbavenú nečistôt. Zároveň kyselina hyalurónová ju hydratuje a oživuje.Vytvára jemnú penu, ktorú je potrebné opláchnuť vodou. Perfektné sa hodí pre použitie so žehličkou na pleť.

wellmaxx hyaluronf facewash  wellmaxx hyaluron facewash  

2. Čistiaci gél pre bunkový detox

Wellmaxx Detox čistiaci gél bez obsahu mydiel je to pravé pre pravidelné čistenie pleti. Je založený na aktívnych rastlinných ingredienciách a hydratačných zložkách, ako je moringa extrakt. Pridaním vody vytvoríte jemnú penu, ktorá je vhodná aj pre veľmi citlivú pleť. Tvrdá voda sa neutralizuje, nečistoty a make-up sa bez zbytočnej námahy odstránia. Výsledkom je prirodzená čistota a mladistvý vzhľad. Tento čistiaci rituál robí z každodenného čistenia osviežujúci zážitok. Je vhodný aj pre použitie s akoukoľvek žehličkou na pleť.

wellmaxx detox cistiaci gel    wellmaxx detox cistiaci gel

3. Čistiaci krém s kaviárom

Devee Caviar čistiaci krém má jedinečné zloženie – obsahuje ikry, prémiový kaviár, kvetinovú vodu a niekoľko druhov morských rias a planktónu. Nie len že pleť vyčistí dokonale do hĺbky, ale pleť aj hydratuje a dopĺňa nenásytené mastné kyseliny a lipidy, ktoré pleť nevyhnutne potrebuje pre zdravie a krásu. Tento čistiaci krém budete milovať. Jeho dokonalé zloženie v kombinácii so žehličkou na pleť prinesie perfektné výsledky.

devee caviar cistiaci krem 

4. Čistiaci gél s púpalkovým olejom 

Devee Clear Skin čistiaci gél obsahuje púpalkový olej, D-panthenol, pentavitín a rastlinné aktívne látky. Čistiaci gél s malým množstvom vody vytvára jemnú penu, ktorá zbaví pleť mastnoty. Táto pena je vďaka jemnému zloženiu k pokožke maximálne šetrná. Je vynikajúca pre mastnú a zmiešanú pleť. Magnet na vlhkosť „pentavitín“ dodáva a udržiava drahocennú vlhkosť v pleti a zároveň kombinácia pupalkového oleja a rastlinných aktívnych látok posilňujú prirodzenú ochrannú vrstvu pokožky. Vyskúšajte tento čistiaci gél so žehličkou na pleť a dosiahnete krásne hladkú, jemnú a hydratovanú pokožku len vďaka čisteniu!

devee clear skin gel 

Odporúčame..

Používajte žehličku na pleť pravidelne 1-2x do týždna v kombinácii s kvalitnou čistiacou kozmetikou a vaša pleť sa vám odvďačí zdravím vzhľadom a leskom. 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.