Panel používateľa

Prichádza zima a aj zvýšená záťaž pre vašu pleť

Pridal: Pridané: 5.11.2015 09:24:58 Počet zobrazení: 2820

05 November 2015

Zima je obdobie, ktoré našu pleť nadmerne namáha.

Prichádza zima a aj zvýšená záťaž pre vašu pleť

Prichádza zima a aj zvýšená záťaž pre vašu pleť 

Zima je obdobie, ktoré našu pleť nadmerne namáha. Či je to už zasnežená zima, alebo zima bez snehu, teploty  sa držia pri nule, alebo až dokonca pod nulou, čo má výrazný vplyv aj na starnutie pleti. K starnutiu prispievajú aj ďalšie faktory ako napríklad studený vietor, ktorý pokožku vysušuje, spôsobuje jej začervenanie a popraskanie. Časti tela, ktoré si počas zimy nechránime namáhame najviac.

Vaša pleť počas zimy potrebuje regeneráciu a hydtratovanie. Ako postupovať, aby počas zimy ostala vaša pleť žiarivá a plná sily?

 1. Pite dostatok tekutín. Hoci prišla zima, neznamená to, že svoj pitný režim zredukujete na minimum. Stále platí, že v zime je potrebné vypiť aspoň 1,5 Litra. Môže to byť voda alebo čaj. Vaša pokožka aj telo musí byť hydratované, aby ste zabránili predčasnému starnutiu, ktoré vás v zime ohrozuje.
 2. Doprajte si pohyb. Pohyb nielenže udrží vašu postavu fit počas zimných mesiacov, ale vašu pleť prekrví a zlepší jej mikrocirkuláciu. Najvhodnejšie je kardio.
 3. Ak je to možné, doprajte si doplnky s obsahom kolagénu.
 4. Doprajte vašej pleti tú pravú kozmetiku.

Naše odporúčania:

 1. V zime, keď sa vystavujeme menej slnečnému žiareniu je vhodné siahnuť po kozmetike s Pro-Retinolom. Retinol je forma vitamínu A, ktorá vyhladzuje aj hlboké vrásky a zjemňuje ich. Pro Retinol sa odporúča v zimných obdobiach, kedy sa neopaľujeme a nevystavujeme nadmernému slnečnému žiareniu. Okrem toho Pro retinol pomáha pri regenerácií pleti a je vhodný aj na boj s akné baktériami.
 2. Pokiaľ trávite čas vonku počas zimných období, mali by ste siahnuť po Koncentráte Komplex čajov s ochranným účinkom. Tento koncentrát ochráni vašu pleť a posilní ochrannú barieru pokožky. Jeho účinok je niekoľko násobne vyšší ako bežne krémy, alebo gély, lebo sa jedná o koncentrovaný prípravok určený na okamžité vyriešenie problému vašej pleti.
 3. V zimnom období je potrebné pleť ochrániť pred vysušaním kvalitným krémom. Výrobca Wellmaxx odporúča Wellmaxx Hyaluron Absolute Rich hydratačný krém, ktorý dokáže vašu pleť ochrániť pred vysúšaním. 

Spôsob platby:

 • bankovým prevodom
 • na dobierku
 • kreditnou kartou
 • internet bankingom

Spôsob doručenia:

 • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.