Panel používateľa

Pozor: Chudnutie prehlbuje vrásky! Čo s tým?

Pridal: Pridané: 13.6.2016 15:21:54 Počet zobrazení: 3894

13 Jún 2016

Strata váhy a vznik a prehlbovanie vrások idú spolu ruka v ruke. Chudnutie spôsobuje vznik "voľnej, ovisnutej kože" na rôznych častiach tela vrátane tváre a preto je jednou z príčin vzniku vrások. Masívne chudnutie spôsobuje vrásky, stačí sa pozrieť na obrázok, kde prehĺbenie vrások je naozaj očividné.

Pozor: Chudnutie prehlbuje vrásky! Čo s tým?

Optimálna váha je zdravá váha

Lekári odporúčajú obéznym pacientom schudnúť, pretože majú vyššie riziko vzniku srdcovo-cievnych a mozgovo-cievnych ochorení. Obezita nie je zdravá. Preťažuje kĺby, zaťažuje srdiečko a cievny systém a spôsobuje množstvo ochorení. Človek s optimálnou „zdravou“ váhou sa pravdepodobne dožije vyššieho veku ako človek, ktorý trpí celý život nadváhou.

Chudnutie a pokožka 

Strata váhy ovplyvňuje kožu vo veľmi veľkej miere. Starostlivosť o kožu počas chudnutia je nesmierne dôležitá. Pri zanedbanej starostlivosti dochádza k vzniku vrások, prehlbovaniu vrások nie len na tvári ale aj na krku a na miestach, kde sa stráca tuk, ostáva ovisnutá koža a tvoria sa strie. Takéto poškodenie kože je zväčša trvalé. 

Existuje niekoľko spôsobov ako zamedziť alebo zredukovať tvorbu vrások a strií počas chudnutia.

1. Premasťovanie pokožky na tvári a na tele 

chudnutie a vráskyPremasťovanie a hydratovanie pokožky dvakrát denne pomôže udržať v pleti vlhkosť. Z kozmetiky je vhodné voliť látky, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu, preto odporúčame Retinol alebo peptidy. Na telo sú vhodné spevňujúce telové mlieka, ktoré nie len spevňujú ochabnutú kožu, ale pomáhajú aj rozpúšťať tuk, odstraňovať celulitídu a strie.

Odporúčame na telo: kozmetiku Wellmaxx Shape

Odporúčame na tvár: kozmetiku Wellmaxx Cellular lift

2. Piť veľa vody

Pitný režim je veľmi podstatný, aby pokožka ostala hydratovaná zvnútra.

3. Doprajte si výživový doplnok Kolagén s vápnikom

Kolagén s vápnikom sú látky, ktoré pokožka potrebuje získať viac zvnútra ako zvonku, preto výživový doplnok Kolagén je pri chudnutí dôležitý.

Odporúčame výživový doplnok: Swedish Nutra

4. Strava bohatá na komplexné látky, ktoré telo potrebuje

Doprajte si ovocie a zeleninu, ktoré sú bohatým zdrojom vitamínov. 

5. Pravidelná aktivita 

Pokiaľ nie ste športovec, nemusíte hneď bežať kilometer alebo utekať do posilňovne. Stačí pravidelný pohyb, aj prechádzka na čerstvom vzduchu má zmysel.

6. Fotónová terapia červeným svetlom

Červené svetlo stimuluje tvorbu kolagénu a v tomto období ho budete nesmierne potrebovať, aby pokožka na tvári ostala pevná a zdravá.

Na záver: 

Pri chudnutí je dôležité pleť hydratovať zvnútra a zvonku. Pitný režim však nie je všetko. Určite je potrebná stimulácia tvorby kolagénu. Kolagén stimulujúce látky sú peptidy alebo retinol, výborná je aj fotónová terapia. Zvnútra urobí svoje komplexný výživový doplnok. Pre redukovanie ovisnutej kože v oblasti brucha a zadných partií sú vhodné spevňujúce telové mlieka.

Želáme Vám veľa úspechov pri chudnutí, aby ste si udržali krásnu a mladú pleť a schudli bez vzniku vrások. 

chudnutie vrásky spevňujúce telové mlieka

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.