Panel používateľa

Postup ako používať žehličky na pleť:

Pridal: Pridané: 19.4.2019 14:42:03 Počet zobrazení: 23183

19 Apríl 2019

Mnohé zákazníčky sa nás často pýtajú ako by mali používať žehličky na pleť pre dosiahnutie najlepších účinkov. Hoci všetky žehličky na pleť musia mať slovenský návod na použitie, nie vždy nájdu v návode informácie, ktoré potrebujú.

Postup ako používať žehličky na pleť:

PRED OŠETRENÍM ŽEHLIČKOU NA PLEŤ

Pred ošetrením žehličkou je potrebné mať pleť dôkladne odllíčenú.

1.krok - Pokiaľ máte make-up, odstráňte make-up odličovačom alebo čistiacim mliekom. V prvom kroku nepoužívate žehličku na pleť. 

2. krok - Vyčistite si pleť tonikom alebo micelárnou pleťovou vodou, aby ste pleť zbavili aj tých posledných nečistôt, ktoré sa na pleti ešte môžu nachádzať. V druhom kroku nepoužívate žehličku na pleť. 

Po takto dôkladne odlíčenej pleti môžete začať s ošetrením vašou obľúbenou žehličkou na pleť. Niektoré žehličky majú 2 funkcie, niektoré až 5 funkcii, preto tu uvádzame len všeobecné programy a preto je potrebné si ich prispôsobiť podľa toho, aké funkcie vaša žehlička ponúka.

OŠETRENIE PLETI ŽEHLIČKOU NA PLEŤ

3. krok - Dôkladné hĺbkové čistenie pleti prístrojom: Na žehličke potvrďte funkciu ultrazvuku + ióny plus + relax a nastavte si čas 5 minút, alebo si vyberte čistiaci program. Na hlavicu prístroja a na tvár si naneste čistiaci gél alebo akýkoľvek čistiaci prostriedok, ktorý je gélovitý. Čistiaca pena nie je vhodná. Hlavica prístroja sa musí po pleti kĺzať. V časovom intervale 5 minút prejdite krúživými pohybmi niekoľkrát oblasť celej tváre - bradu, lícnu oblasť, nos, čelo - ku každej oblasti sa vráťte niekoľkokrát. 

4. krok - Omladenie pleti a aplikácia prípravku (hyaluronové prípravky s vysokou koncentráciu kyseliny hyaluronovej napr. hyaluron gél, sérum alebo ampulky): Na žehličke potvrďte funkciu ultrazvuku + ióny mínus + fotóny alebo program NUTRITION (červené fotóny pomáhajú lepšie preniknúť účinným látkam do hlbších vrstiev kože, modré svetlo sa používa na akné, zelené svetlo sa používa na pigmentové škvrny) a nastavte si čas od 1-5 minút, 5 minút je maximálna dĺžka jednej aplikácie. 

Cieľom je zapracovanie kyseliny hyaluronovej do hlbších vrstiev. 

Každá funkcia má iné využitie.

PO OŠETRENÍ ŽEHLIČKOU NA PLEŤ

5. krok - V poslednom kroku na pleť naneste ochranný pleťový krém, nočný krém, alebo denný krém. Nemusí to byť krém z našej ponuky. Akýkoľvek krém, ktorý používate. Na hlbšie vrásky odporúčame peptidové krémy, na jemnejšie vrásky sú vhodné hyaluronové krémy. Na stredne hlboké vrásky alebo na suchú pleť je vhodný napríklad krém s kaviárom.  

Podrobnejšie o funkciách: 

Ultrazvuková terapia

Ultrazvukové vlny vyvolávajú vibrácie tkanív, predovšetkým tkanív s obsahom kolagénu. Vibrácia vyvoláva teplo. Zvýšením teploty tkanív dochádza k lepšiemu okysličovaniu buniek a odstraňovaniu odpadov. Ultrazvuk preniká do hĺbky 2mm. Ultrazvukové vlny nepočuť a zarievanie tkanív necítiť. Jediným dôkazom fungovania ultrazvuku je jeho vibrácia - keď na povrch hlavice kvapnete kvapku vody, voda sa rozkmitá. Oscilácia alebo kmitanie tkaniva vyvolané ultrazvukovými vlnami rozkmitá molekuly vody, čo uľahčuje pohyb medzi vonkajšími a vnútornými bunkami, čo zvyšuje aktivitu fibroblastov a tvorbu kolagénu. Bolo dokázané, že ultrazvuk pomáha vstrebávať vodivé koncentráty - gél alebo sérum s kyselinou hyaluronovou hlbšie do pleti.

Fotónová terapia

Svetelná alebo fotónová terapia zvýšuje produkciu ATP (energiu buniek) a zvyšuje sa proliferácia buniek a migrácia (najmä fibroblastami), modulácia hladín cytokínov, rastových faktorov a zápalových mediátorov a zvýšenie oxysličenia tkanív.

Červené svetlo a ultrazvuk: redukuje vrásky a zlepšuje tonicitu pleti

Modré svetlo a ultrazvuk: čistí póry

Galvanoterapia

Jednosmerný elektrický prúd zlepšuje prekrvenie a okysličenie v ošetrovanej oblasti. Významne zlepšuje vstrebateľnosť kozmetických prípravkov. Galvanoterapia zlepšuje životnosť buniekzbavuje ich voľných radikálov a oddialuje starnutie pleti.

Dôležité: Ku generovaniu iónov dochádza len v prípade, že sa dotýkate plochou palca kovového pásika.  Iónová terapia vyžaduje vodivé spojenie palca a kovového pásika, ale aj tvár by mala byť vodivá, preto by mali byť ruky aj pleť pred použitím čisté a odmastené umytím a mierne zvlhčené pre zaistenie vodivosti. Gély alebo prípravky pre ktoré je príznačný vysoký obsah vody, sú pre tento účel ideálne, nakoľko gély sú spravidla vodivé. Gély sú ideálne na ultrazvukové aplikácie nakoľko veľmi dobre prenášajú energiu do pokožky. Na konečné povrchové nanášania prípravkov, odporúčame hyaluronové gély a kvalitnú kozmetiku. Taktiež ich vnášanie do pokožky ultrazvukom. Hydratačný krém by sa mal použiť na konci aplikácie

AKO ČASTO JE POTREBNÉ POUŽÍVAŤ ŽEHLIČKY NA PLEŤ? 

Pravidelné ošetrenie pleti sa vypláca. Odporúčame pravidelné ošetrovanie pleti min. 3-4 krát do týždňa. 

Žehličky na pleť nájdete aj na hyaluron.sk!

Najpredávanejšia žehlička na pleť

1. Galvanická žehlička Profi 7v1 - 7 predprogramovaných programov

2. Mikroprúdová žehlička RF - 3 predprogramové programy

Ku žehličke odporúčame:

Wellmaxx a Devee kozmetiku pod galvanickú žehličku. Nájdete v eshope. 

  • Devee Hyaluron gél 3x kyselina hyaluronová
  • Devee Hyaluron sérum 4x kyselina hyalurnová s postupným uvoľnovaním

AKCIA: Pri kúpe žehličky na pleť u nás si môžete kúpiť tento gél za 12.90 Eur namiesto 29 Eur a sérum za 18.80 Eur namiesto 39 Eur.

VIANOČNÝ DARČEK, KTORÝ POTEŠÍ KAŽDÚ DÁMU POD VIANOČNÝM STROMČEKOM:

vianočné balíčky

Žehličky na pleť a novinky 2020: Liftmee 

liftmee zehlicka na plet   liftmee zehlicka na plet a spachtla na tvar  

Kozmetické prístroje liftmee nájdete v eshope.

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.