Panel používateľa

Pleťový koncentrát s hyaluronom, alebo hyalurónový gél?

Pridal: Pridané: 3.2.2016 22:07:31 Počet zobrazení: 2391

03 Február 2016

Chcem rýchlejšie omladnúť. Ako nato? Trend sa mení a ľudia chcú rýchlejšie omladnúť. Vyhľadávajú kozmetiku, ktorá dokáže rýchlejšie vyhladiť vrásky, omladiť pleť a revitalizovať poškodené oblasti pokožky. Ale je to mýtus, alebo taká kozmetika naozaj funguje? Existuje a volá sa: "Pleťové koncentráty".

Pleťový koncentrát s hyaluronom, alebo hyalurónový gél?

Pleťové koncentráty, novinka s maximálnou koncentráciou účinných látok, číslo JEDNA v kozmetike 

Sú to ampulky, ktoré neobsahujú vodu, ale len vysoké koncentrácie účinných látok. Aplikujú sa ako jednotýždňová kúra jedného druhu koncentrátov (vyriešia daný problém, na ktorý sú zamerané) a nemali by byť používané každý deň dlhodobo 365 dní v roku. Je potrebné ich striedať s hyalurónovými gélmi. Ich koncentrácia je omnoho vyššia ako gély a účinok je viditeľný okamžite po aplikovaní celej kúry. U niektorých dokonca po aplikovaní jednej ampulky.

Sérum, gél a krém s kyselinou hyalurónovou je vhodný na denno-denné použitie

Sérum, gél a krém s kyselinou hyalurónovou boli číslo jedna veľmi dlhú dobu pri riešení vyhladzovania vrások. Ich efektívnosť bola niekoľko tisíc-násobne, ak nie milión-násobne dokázaná štúdiami, ale aj na zákazníkoch. Jej účinky sú nesporné a efekty na pleť nepopierateľné.

Vieme však, že je rozdiel v kozmetike, ktorá obsahuje len minimum kyseliny hyalurónovej, alebo kozmetiky, kde kyselina hyalurónová sa nachádza na druhom mieste v zložení hneď po vode ,, aqua,, , čo je ukazovateľom maximálnej možnej koncentrácie kyseliny hyalurónovej v tejto rade kozmetiky. Kyselina hyalurónová sa nachádza na druhom mieste v géloch ako je Devee hyaluron gél 30ml, alebo v sérach ako je Devee hyaluron sérum 30ml.

Druhým faktorom, ktorý hovorí o kvalite gélu a séra s kyselinou hyalurónovou je zmes nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej. Pre jej efektívnosť obe sú doležité, lebo jedna preniká plytšie a druhá hlbšie. Mnohí predajcovia tento faktor nezohľadňujú a ani nevedia, či sa jedná o zmes, alebo ich kozmetika obsahuje len jednu zložku. 

Naštartovanie produkcie hyaluronu v pokožke

Uvedomte si, že jedine zdravá regenerovaná pokožka môže obnoviť a naštartovať procesy v pokožke ako produkciu hyaluronu a regeneráciu poškodených buniek, pretože je to zložitý proces, na ktorý sú potrebné mnohé látky ako hyaluron, voda, vitamíny, kmeňové bunky atď.

Preto vaša pokožka potrebuje:

  1. Regeneráciu
  2. Dodanie vitamínov
  3. Dodanie prípravkov, ktoré ju vyhladia
  4. Lifting

Ktorý prípravok je teda najideálnejší proti vráskam?

Gél, sérum, krém, alebo pleťový koncentrát s hyaluronom?

Poskytneme vám postup, ktorý jednoznačne zaúčinkuje na boj s vráskami ( MESAČNÁ KÚRA vhodná do 40 rokov s jemnými vráskami).

PRVÝ TÝŽDEŇ: NAŠTARTOVANIE REGENERAČNÝCH PROCESOV S KMEŇOVÝMI BUNKAMI

koTento týždeň sa pokúsime naštartovať produkciu hyaluronu a obnoviť pokožku s kmeňovými bunkami zo Švajčiarských jabĺk. Tieto jablčné kmeňové bunky obnovujú a štartujú produkciu telu vlastných kmeňových buniek. Aplikujte si hyaluron pleťový koncentrát s kmeňovými bunkami jeden týždeň. Jednu ampulku použite jeden deň, rozdeľte si ju ráno a večer. Používajte celý týždeň. Po použití ampulky počkajte 15 minút, nech sa celá krásne vstrebe. Potom použite Devee hyaluron gél a následne Devee hyaluron krém.

Používate prvý týždeň:

DRUHÝ TÝŽDEŇ: DODANIE VITAMÍNOV

koDruhý týždeň je zameraný na dodanie vitamínov do pokožky a obnove jej mladého vzhľadu s použitím gélu kyseliny hyalurónovej. Komplex všetkých potrebných vitamínov ako B komplex, A, C, E, F, H nájdete v koncentráte Welmaxx pleťový koncentrát s vitamínmi. Používate ich ráno a večer jednu ampulku počas celého týždňa. Nezabúdajte aj na krk a dekolt. Po aplikovaní ampulky použite Devee hyaluron gél 30ml a následne Devee hyaluron krém 30ml.

Používate druhý týždeň: 

TRETÍ TÝŽDEŇ: OBNOVA HYALURONU A ÚČINOK BOTOX RASTLINY AJ NA MIMICKÉ VRÁSKY

koPredchádzajúce týždne sa nám podarilo regenerovať poškodené bunky a napraviť obranné mechanizmy pokožky. Okrem toho v druhom týždni sme dodali pokožke potrebné vitamíny, takže vyzerá mladšie, zdravšie a lesklejšie. Tento týždeň musíme naštartovať obnovu hyaluronu. Najideálnejší koncentrát je Rastlinný koncentrát s ibištekom. Je nazývaný aj rastlina botox, pretože dokáže naštartovať produkciu hyaluronu na maximum, ale dokáže aj upokojiť a ako by paralyzovať mimické svaly, ktoré spôsobujú vrásky na čele, v okolí úst, vrásky medzi obočím, ale aj okolo očí. Ampulky používajte 7 dní, ráno a večer 1 ampulku, a za tým použite Devee Hyaluron gél 30ml a Devee Hyaluron krém 30ml.

Používate tretí týždeň:

ŠTVRTÝ TÝŽDEŇ: OBNOVA ELASTÍNU, HYALURONU A LIFTING TVÁRE

koV tomto týždni keby mohla by sa vaša pokožka usmievala od radosti. Je regenerovaná, má dostatok vitamínov, dostatok vody, tým, že sa obnovila jej funkcia tvorby hyaluronu a kolagénu, jemné vrásky sa vyhladili a mimické sa zmenšili. Rastlinný koncentrát sladké mandle, ktorý sa používa v štvrtom týždni je bodka na záver, ktorá má priniesť maximálny lifting a anti-aging účinok. Sladké mandle obsahujú fytohormóny, ktoré pokožku napnú, vyhladia a pleť bude pôsobiť jemnejšie a pevnejšie. Používajte jednu ampulku ráno a večer počas 7 dní. Naďalej používajte Devee Hyaluron gél 30ml a Devee Hyaluron krém 30ml aspoň raz denne.

Používate štvrtý týždeň: 

 Na túto mesačnú kúru potrebujete: 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.