Panel používateľa

Pleťové masky na vrásky

Pridal: Pridané: 23.1.2019 09:01:28 Počet zobrazení: 4199

23 Január 2019

Pleť starne pod vplyvom rôznych faktorov ako sú dedičnosť, vnútorné prostredie, stres, choroby, nedostatok hydratácie, ale aj enviromentálny stres a znečistenie. Pokožku ovplyvňuje aj počasie, slnko, dážď, alebo vietor. Pravidelná starostlivosť o pleť prináša dlhodobé výsledky

Pleťové masky na vrásky

Pleťové masky na vrásky

Pleť starne pod vplyvom rôznych faktorov ako sú dedičnosť, vnútorné prostredie, stres, choroby, nedostatok hydratácie, ale aj enviromentálny stres a znečistenie. Pokožku ovplyvňuje aj počasie, slnko, dážď, alebo vietor. Pravidelná starostlivosť o pleť prináša dlhodobé výsledky. Tí, ktorí používajú kvalitnú kozmetiku pravidelne vyzerajú vo vyššom veku mladšie ako tí, ktorí po kozmetike vôbec nesiahnu.

Hoci aj kozmetiku nepoužívate, aplikujte si aspoň pleťovú masku 1x do týždňa, aby ste pleť hydratovali a dodali jej potrebnú výživu. 

Pleť potrebuje regeneráciu

V zime počas obdobia chladu, ako aj v lete počas obdobia horúčav, pleť sa potrebuje regenerovať. Aplikovaním pleťovej masky na tvár pleť vyzerá mladšie, oddýchnuto a zdravšie. Odborníci odporúčajú aplikovanie pleťovej masky raz do týždňa, aby pokožka mohla počas celého týžňa lepšie fungovať a chrániť sa pred vonkajšími a vnútornými vplyvmi. Aplikovanie pleťovej masky raz do týžňa zlepšuje elasticitu pleti, zlepšuje sa textúra pleti, zvyšuje sa potrebná hydratácia a pleť sa stáva mladšou a oddýchnutou.

Aké pleťové masky sú vhodné?

maskaVynikajúce sú pleťové masky s obsahom kyseliny hyalurónovej. Takéto pleťové masky majú za úlohu pleť hydratovať a zvýšiť produkciu kyseliny hyalurónovej. Pravidelnou aplikáciou sa redukujú aj opuchy pleti hlavne okolo očí. Jednou z najmodernejších masiek sú masky s obsahom peptidov. Počas aplikácie masky dochádza k viditeľnému omladeniu pleti. Po aplikovaí masky, peptidy dávajú signál do mozgu produkovať viacej kolagénu v danej oblasti čím dochádza k viditeľným výsledkom už po jedinej aplikácií.

Hyaluron.sk odporúča:

Profesionálne pleťové masky v akcii. 

Tieto dve masky od Wellmaxx sú trochu odlišné.

Hyalurónová pleťová maska

Hyaluronová pleťová maska je určená aj pre mladšiu vekovú kategóriu 30+, ktorú trápia jemné až stredne hlboké vrásky. Hlavná zložka kyselina hyaluronová pleť krásne napne a dodáva jej potrebnú vlhkosť. Práve hydratácia pleti zabraňuje tvorbe nových vrások. Zákazníčky si chvália pre jej vynikajúce hydratačné vlastnosti - pleť po tejto maske ostáva vláčna, jemná, hebká a pevnejšia. 

Pleťová maska s aktívnymi peptidmi

Wellmaxx Cellular lift maska s aktívnymi peptidmi je určená pre staršiue vekovú kategóriu 35+ (40+), alebo pre tých, ktorých trápia viditeľnejšie alebo hlbšie vrásky. Zvýšenou produkciou kolagénu pleť mladne, zlepšuje sa jej hydratácia, elasticita a textúra. Pleť pôsobí jemnejšie, oddýchnuto, a hlavne zdravo.

Záver

Pleťové masky sú určené pre tých, ktorí nemajú času tráviť ráno a večer aplikovaním kozmetických prírpavkov. Ale aj pre tých, ktorí si doprajú každodennú starostlivoť a vyžadujú niečo extra pre svoju pleť. Či už používate pleťovú masku, alebo nie, v každom prípade, starajte sa o svoju pleť, lebo ak necháte svoju pleť vädnúť dlhé roky, potom je ťažšie ju napraviť a regenerovať.

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.