Panel používateľa

Omladzujúci Collagen booster – okamžitá obnova kolagénu! Krém alebo sérum?

Pridal: Pridané: 10.10.2018 15:07:21 Počet zobrazení: 6852

10 Október 2018

Collagen Booster prináša naštartovanie produkcie kolagénu. Collagen Booster môže byť krém alebo sérum. Označenie „Collagen Booster“ neznamená, že krém alebo sérum obsahujú kolagén. Collagen Booster prezrádza, že výrobok obsahuje látku, ktorá stimuluje tvorbu vlastného kolagénu. Najznámejšie látky stimulujúce tvorbu kolagénu sú peptidy.

Omladzujúci Collagen booster – okamžitá obnova kolagénu! Krém alebo sérum?

Wellmaxx Hyauron Collagen Booster je hodvábne sérum s jedinečným preukázateľným účinkom na redukovanie vrások!

Spoločnosť Wellmaxx vyvinula hodvábne sérum s kyselinou hyaluronovou obohatené o peptidový komplex. Práve tento tri-peptidový komplex predstavuje účinnú formulu, ktorá stimuluje tvorbu vlastného kolagénu. Kyselina hyaluronová má za úlohu pleť hydratovať. Celá formula je doplnená ešte o vitamín E, ktorý má anti-oxidačný účinok.

Vysokú účinnosť preukázali nezávislé testy

1. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 24,23 percent.
2. Priemerné redukovanie hĺbky vrások - 26,38 percent.
3. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý".

Kedy môžete očakávať výsledky?

Peptidy účinkujú okamžite. Produkcia kolagénu sa zvyšuje. Zo začiatku sa zlepšuje tonicita pleti a textúra pleti. Viditeľné zväčšenie objemu kolagénu u mladšej pleti trvá približne 28 dní a u staršej pleti 56 dní. Výrazné zmeny v hĺbke vrások sa dosahujú pri pravidelnom používaní 3 mesiace.

collagen booster

Ktorý krém je vhodný kombinovať s Collagen Booster sérom?

Pre normálnu a mastnú pleť odporúčame denný a nočný Wellmaxx Hyaluron fluid, ktorý ošetruje, hydratuje a spevňuje pleť až na 24 hodín. 

Pre suchú pleť odporúčame Wellmaxx Hyaluron krém Absolute rich, ktorý pôsobí rovnako ako Wellmaxx Hyaluron fluid, ale má výraznejší hydratačný účinok a je vhodný aj na extrémne suchú pleť, alebo pre staršie dámy, ktorých pleť začína byť s pribúdajúcim vekom výrazne suchá a nevýrazná. 

Kompletná rada Wellmaxx Hyaluron je dostupná v eshope.

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.