Panel používateľa

Nočná mora - prvé vrásky?

Pridal: Pridané: 6.11.2015 15:16:20 Počet zobrazení: 2806

06 November 2015

Aj vy máte na krku tridsiatku?

Nočná mora - prvé vrásky?

Nočná mora…. Prvé vrásky?

 

Aj vy máte na krku tridsiatku? A obávate sa, že po týchto okrúhlych narodeninách to pôjde dolu vodou? Prvé vrásky, pribúdajúce kilečká, pomalší metabolizmus, nižšia výkonnosť…Avšak musíme sa na to pozerať ako na výzvu, ktorej treba povedať NIE, mňa vek len tak nezdolá. 

NIE, ja vrásky mať nebudem.

NIE moja postava ostane aká je.

NIE ja si svoj metabolizmus ustrážim.

 

Aj po tridsiatke nesmiete zabúdať na tie najdoležitejšie veci

 1. Pitný režim
 2. Šport
 3. Správna kozmetika
 4. Doplnky na podporu zdravia
 5. Vyhýbanie sa stresu
 6. Menej trávenia na slnku a v soláriách

Uvedomte si, že čím sme starší naša pleť produkuje menej hyaluronu a zároveň aj menej kolagénu. Je potrebné ho dodávať vo forme výživového doplnku na podporu zdravia zvnútra (taký kolagén je doležitý pre pokožku, kĺby, šľachy, kosti, pre všetky väzivá, nachádza sa aj v cievach, chrupavkách, zuboch atď. ), ale aj zvonka (dodáva pokožke pevnosť a elasticitu.)

V prípade pokožky a výživy zvonka je najideálnejšia kyselina hyalurónová. Hlavne siahnite po hyalurone sodnom, ktorý obsahuje aj nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, pretože práve tá sa vstrebáva aj do tých najhlbších tkanív. Taký kolagén zase naopak vytvára väčšie molekuly, ktoré sa vstrebajú omoho plytšie. Kyselina hyaluronová nielen udržiava a viaže jedinečným spôsobom vlhkosť, ale taktiež účinne podnecuje opätovnú tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke. Výsledkom je výrazne sviežejší a mladší vzhľad pokožky. 

Naše odporúčania: Prvým prípravkom po ktorom by ste mali po tridsiatke siahnuť je Devee Hyaluron gél Superkoncentrát v kombinácií s Hyaluron krémom. Tento gél je zmes nízko a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, ktorá sa vstrebe aj do hlbších aj plytších štruktúr pokožky. Následne ak aplikujete Devee Hyaluron krém Hydrokoncentrat hydratujete pokožku kvalitnými prírodnými olejmi z konope a divej olivy.

Spôsob platby:

 • bankovým prevodom
 • na dobierku
 • kreditnou kartou
 • internet bankingom

Spôsob doručenia:

 • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.