Panel používateľa

Neviete sa stále rozhodnúť, čo kúpiť vašej manželke, priateľke, alebo mame?

Pridal: Pridané: 16.11.2015 22:00:46 Počet zobrazení: 2501

16 November 2015

Výber darčeka je občas neľahká úloha. Nie je ľahké sa trafiť do správneho oblečenia, do obľúbenej knihy alebo iného vysnívaného darčeka. Vsadením na kozmetický balíček nikdy nič nepokazíte. Hyaluron.sk Vám ponúka luxusnú kozmetiku proti vráskam pre každú vekovú kategóriu. Devee a Wellmaxx kozmetické rady sú prvotriedne kozmetické značky z Nemecka.

Neviete sa stále rozhodnúť, čo kúpiť vašej manželke, priateľke, alebo mame?

Darček pre dievčatá do 20 rokov:

V tomto období hádam každé dievča poteší pekné oblečenie, šperk, okuliare, parfém, ale aj kozmetika a hlavne ak je určená na určitý problém.

Väčšina mladých dievčat trpí mastnejšou pleťou, na ktorej sa častejšie objavuje akné. Je to však normálne, pretože v pubertálnom období dochádza k hormonálnym zmenám, takže aj pleť na to musí reagovať. Preto nie jedno dievča poteší kozmetika, ktorá je určená práve na aknóznu a zapálenú pleť. My vám odporúčame Koncentrát s obsahom Aloe Vera, ktoré obsahuje koncentrované množstvá Aloe a tým rýchlejšie hojí pleť a regeneruje ju. Aloe má protizápalové účinky, zabíja akné baktérie a urýchľuje hojenie zápalov a jazvičiek.

Darček pre ženy do 30 rokov:

Pokiaľ sa neviete trafiť do oblečenia, alebo správneho románu či šperku siahnite po kozmetike. Tá poteší každú ženu a hlavne, keď je to hodnotná kozmetika, ktorú by chcela mať každá žena.

V prípade výberu značkového parfému si nechajte poradiť v parfumérií, ale najskôr si zoberte so sebou vzorku parfému, ktorú vaša manželka, resp. priateľka používa. Stačí trošku nastriekať na papierik a odložiť do sáčku. Potom vám v parfumérií budú vedieť ľahšie poradiť, na ktorý typ je vaša pani zvyknutá.

Pokiaľ sa rozhodujete nad nejakou značkou kozmetiky na pleť, odporúčame kúpiť gél, krém a sérum jednej značky, lebo takto zvolená kozmetika sa navzájom dopĺňa. Najideálnejšie je kozmetika s obsahom hyaluronu, pretože pleť si už vyžaduje postupné dodávanie kyseliny hyalurónovej proti vráskam a jej ošetrovanie.hyaluron proti vráskam 30+

Do tejto vekovej kategórie sa hodí kolekcia Devee s hyaluronom. Ideálne je zakúpiť hyalurónový gél, ktorý pokožku napne, hyalurónové sérum s obsahom hesperedínu, ktoré pokožku oživí, zlepší jej mikrocirkuláciu, prípadne odstráni opuchy, a následne hyalurónový krém, ktorý pokožku príjemne hydratuje a obohacuje prírodnými olejmi. Ak sa rozhodnete aj pre očný krém, urobíte veľmi dobre, lebo práve ten bol vyvinutý pre špeciálnu starostlivosť o oči, ktoré sú najnáchylnejšie na vrásky. Nemusíte sa obávať, či táto kozmetika bude vhodná pre typ pleti vašej pani. Je určená pre všetky typy pleti.

Druhou alternatívou je kozmetika Wellmaxx hyalurónová rada, ktorá je určená pre naštartovanie produkcie kolagénu.

Ak sa vám kozmetika zdá málo tak pre všetky vekové kategórie odporúčame žehličku na pleť, ktorá robí ultrazvuk a galvanoterapiu. Práve tie žehličky znásobujú účinky kozmetiky s obsahom hyaluronu a dosahujú sa nimi maximálne výsledky.

Darček pre ženy od 30 do 40 rokov:

V tomto prípade je kozmetika viac ako vítaná a žiadaná. Hádam každá žena po tridsiatke už rieši svoju pleť a jej následné vylepšenia. V prípade jemnejších vrások určite siahnite po Devee Hyaluron rade vhodnej aj pre mladšiu pleť, čo sme popísali v kategorií do 30 rokov.

V prípade hlbších vrások vrátane mimických vrások pleť si žiada hyaluron v kombinácií s retinolom. Retinol je derivát vitamínu A, ktorý pomáha odstraňovať poškodené resp. odumreté bunky na pokožke a nahrádza ich novými. Zároveň dodanie hyaluronu naštartuje produkciu kolagénu a dôjde k následnému vyhladeniu pleti. V našej kolekcii nájdete Devee Pro-Retinol, čo je špička na trhu s kozmetikou, ktorá obsahuje zmes hyaluronu s retinolom. Je potrebné, aby sa používal minimálne 4 mesiace, aby pleť bola schopná sa za toto obdobie regenerovať.

Darček pre ženy od 40 rokov:

Tak pre túto vekovú kategóriu je určená rada Welmaxx Cellular Lift. Jedná sa o bunkový lifting aplikovaním aktívnychpeptidy proti vráskam peptidov. To sú bielkoviny, ktoré po ich nanesení hovoria pleti, čo má vlastne robiť. Určité peptidy dávajú signál mozgu produkovať viacej elastínu, iné peptidy zase zvyšujú produkciu kolagénu a hyaluronu. V každom prípade je to novinka na trhu, ktorá si už našla množstvo priaznovcov, pretože aktívne peptidy odstraňujú aj tie hlboké a mimické vrásky. Sú určené pre všetky typy pleti.

Pre túto kategóriu sa hodí aj rada Devee Pro-retinol, lebo je to jediná rada, ktorá dokáže odstraňovať odumreté bunky a následne vzniká nová a jemná pokožka.

Odporúčania: 

  • Je dôležité, aby sa kozmetika občas striedala. Preto, ak vaša pani má napríklad Devee Hyaluron sériu, podarujte jej Wellmaxx Hyaluron sériu, ktorá je tiež určená do 35 rokov.
  • Vo veku nad 35 rokov ak vaša pani už má radu Devee Retinol, podarujte jej Wellmaxx Cellular Lift.
  • Dôvod: Každá kozmetika obsahuje rozličné látky, či už vitamíny, minerály, alebo oleje. Aby vaša pleť bola dostatočne hydratovaná a vyživená je dôležité obmieňať jednotlivé rady resp. značky.

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.