Späť

Lipolaser vs. ultrazvuková kavitácia (liposukcia) – ktoré je lepšie pre odstraňovanie tuku?

Pridal: Pridané: 29.7.2016 11:14:14 Počet zobrazení: 6400

29 Júl 2016

K dispozícii je ohromný počet zariadení, ktoré sľubujú dosiahnutie vysnívanej postavy v relatívne krátky čas. Rozbíjanie tuku lipo-laserom aj ultrazvukom je účinný spôsob ako sa zbaviť nadbytočného tuku bez bolestivých chirurgických zásahov. Lipolaser aj ultrazvuk pomôžu získať vysnívané krivky priamym zásahom do tukových buniek. Uvoľnený tuk sa buď spáli alebo uloží na inom mieste tela. Preto je potrebné dodržiavať zdravú životosprávu, obmedziť príjem tuku a kalórií, zvýšiť príjem tekutín a pokiaľ je to možné - cviciť kardio alebo čokoľvek iné v závislosti od Vášho zdravotného stavu.

Lipolaser vs. ultrazvuková kavitácia (liposukcia) – ktoré je lepšie pre odstraňovanie tuku?

Lipolaser a jeho účinky 

Lipolaser je laserové zariadenie, ktoré sa umiestňuje na problémové partie s nadbytočným tukom a laserom sa ožarujú tukové tkanivá po dobu 30 minút. Laserové svetlo  “vypáli” póry na ožiarených tukových bunkách vrátane ich cievneho riečišta. Tukové bunky sa cez póry vyprázdnia a uvoľnený tuk sa metabolickými procesmi využije ako energia tam, kde je potrebný. Lipolaser sa aplikuje na rôzne partie tela s nadbytočným tukom. 

Ultrazvuk a jeho účinky

Ultrazvuková kavitácia je označovaná ako “liposukcia bez bolesti”. Ultrazvuková vlna má tak vysokú frekvenciu, že tuková bunka praskne, tuk sa vyleje a tuková bunka je úplne zničená bez toho, aby sa narušilo krvné riečište alebo nervy. Rozbíjanie tuku špičkovým kavitačným ultrazvukom s vysokým výkonom je limitované len na oblasť brucha, pretože na iných nerovných plochách ako sú oblasti stehien a zadných partiách hrozí spálenie kože. Ošetrenie trvá približne 30 minút. Domáce ultrazvuky na liposukciu a redukovanie tuku majú slabší výkon, ale môžu sa aplikovať nie len na brušné oblasti, ale aj na stehennú oblasť, zadné partie a ruky. V porovnaní s profesionálnym kavitačným ultrazvukovým prístrojom je potrebných viac aplikácií pre dosiahnutie rovnakých účinkov.

odstraňovanie tukuChudnutie lipolaserom alebo ultrazvukom - čo majú spoločné?

Obe technológie zahrievajú tkanivá, čo vedie k stimulácii tvorby kolagénu. Lipolaser aj ultrazvuk nie len že rozbíjajú tukové bunky, ale aj spevňujú ochabnutú kožu, čo pri chirurgickom odstraňovaní tuku nedosiahnete. Chirurgickým zákrokom odstraňovaný tuk zanecháva ovisnutú kožu, čo pri ultrazvukovej kavitácií a lipolasery nehrozí.

Je to bezbolestné?

Pri oboch prístrojoch pociťujete mierne pálenie. HIFU ultrazvuk páli viac. Pálenie pociťujú zváčša zákazníci, ktorí majú menej tuku. Pálenie je znesiteľné a intenzitu HIFU ultrazvuku si môžete nastaviť tak, aby pre Vás bolo ošetrenie príjemné. 

Ošetrenie v kozmetickom centre versus domáce ošetrenie lipolaserom alebo ultrazvukom na domáce použitie

Redukovanie tuku už nemusí byť bolestivé a náročné. Máte dve možnosti ošetrenia. Prvou je ošetrenie v kozmetickom centre lipolaserom alebo ultrazvukom. Pokiaľ máte nadmerné množstvo tuku prevažne v oblasti brucha je výbornou voľbou ošetrenie ultrazvukom. Pokiaľ máte menej tuku v brušnej oblasti a potrebujete ošetriť viaceré partie tela je vhodnejším výberom aplikácia lipolasera. Cenovo jedna aplikácia (jedno ošetrenie) stojí od 350 euro. Druhou možnosťou je zainvestovanie do prístroja určeného na domáce použitie. Ultrazvuky aj lipolasery sú už dostupné aj pre domáce použitie a pri opakovaných ošetreniach sa dosahujú vynikajúce výsledky. 

Kozmetické prístroje lipolasery, hifu ultrazvuky a ultrazvuky na chudnutie na domáce aj profesionálne použitie nájdete aj v našej ponuke na stránke hyaluron.sk. PREKLIK >>>>>>>

Porovnanie prístrojov na chudnutie:

Ultrazvuková žehlička Slimming

(Frekvencia ultrazvuku: 1mHz, EMS, infrared)

určená na redukovanie tuku a celulitídy na domáce použitie

Kozmetický prístroj:

Lipolaser 66 diod 130mW

určený pre kozmetické salóny

Kozmetický prístroj Lipo-Sonic Slim Waist: HIFU vysoko intenzívny cielený ultrazvuk určený pre domáce použitie s nastaviteľnou energiou v Jouloch a dĺžkou impulzu - redukovanie tuku (Charmgirl, Model: F-018, frekvencia HIFU: 3mHz)

Technická špecifikácia: 

Ultrazvuk: 1mHz

Hĺbka prieniku: povrchovo

Použitie: Slimming ultrazvukový prístroj nepreniká až ku tukovým bunkám. Je skôr určený na vypínanie a spevňovanie pokožky, ale tukové bunky zasiahne len v miestach, kde je koža tenká (v oblasti tváre). Spevnenie pokožky sa dá dosiahúť pravidelnými aplikáciami.  

Určenie: domáce použitie

slimming žehlička na chudnutie

 

 

 

 

Technická špecifikácia: 

Laser: 130mW Hĺbka prieniku: zasahuje tukové bunky

Použitie: Lipolaser zasahuje tukové bunky, ktoré pôsobením žiarenia neprasknú, ale spórnatejú a tuk sa z tukovej bunky cez póry uvoľní. Tuková bunka nie je zničená, ale vyprázdnená, preto je potrebné počas aplikácii držať diétu a cvičiť, aby sa tento tuk spálil na energiu a aby sa predišlo opätovnému uskladneniu tohto tuku v rovnakých alebo na iných partiách tela.

Určenie: kozmetické salóny

lipolaser

 

 

 

 

 

Technická špecifikácia: 

Ultrazvuk: 3mHz

Hĺbka prieniku: 13mm (zasahuje tukové bunky)

Použitie: Ultrazvuk zasahuje tukové bunky a ultrazvuková vlna bunku "obalí" a bunka sa naruší alebo praskne. Ultrazvuková vlna je cielená priamo na tukovú bunku a bunka, ktorá toto žiarenie absorbuje je zničená.

Určenie: kozmetické salóny a domáce použitie

ultrazvuk na chudnutie 

 

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.