Panel používateľa

Kyselina hyaluronová zosieťovaná forma – nano technológia v kozmetike

Pridal: Pridané: 1.6.2019 12:14:22 Počet zobrazení: 5340

01 Jún 2019

Rýchla a účinná kombinácia účinných látok v koncentrovaných ampulkách Wellmaxx

Kyselina hyaluronová zosieťovaná forma – nano technológia v kozmetike

Základom koncentrátov je kyselina hyaluronová .

V koncentrátoch sa nachádza kombinácia kyseliny hyaluronovej s nízkou molekulovou hmotnosťou, s vysokou molekulovou hmotnosťou a s kyselinou hyaluronovou v zosieťovanej forme, ktorá je špička na trhu v kozmetickom priemysle. Takto má kyselina hyaluronová 50-násobne vyššiu schopnosť viazať vodu ako prírodná kyselina hyaluronová a po 24 hodinách udržuje 5 krát viac vlhkosti ako prírodná forma.

Aké zlepšenie sa dosahujú použitím tohto komplexu kyseliny hyaluronovej?

  • zvýšenie pružnosti pleti o 21.6 percent
  • redukcia hĺbky vrások o 24.4 percent

Základom koncentrátov je mandlový olej.

Mandlový olej je nesmierne hodnotný pre jeho vysoký obsah vitamínu E a A, nenasýtených mastných kyselín, proteínov, draslíka, zinku a množstva ďalších vitamínov a minerálov. Pomáha hydratovať pleť a prečisťovať póry. Používa sa na liečbu psoriázy, dermatitídy a enzýmov. Odstraňuje kruhy pod očami. Mandlový olej poskytuje aj ochranu proti voľným radikálom. Vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín stimuluje syntézu kolagénu a vyhladzuje vrásky.

wellmaxx phaseNová kozmetická rada Phase 2 

Wellmaxx Phase 2 - CALM solution concentrates v ampulkách 7 x 1ml (upokojujúci koncentrát pre komplexnú relaxáciu pleti)

Ampulky, ktoré pleť zrelaxujú sú určené na citlivú a podráždenú pleť, alebo na žilky na tvári.  Vďaka vysokému obsahu komplexu kyseliny hyaluronovej, ktorá kombinuje rôzne veľkosti molekúl a upokojujúcim látkam ako neutrazen TM (Redukuje zápalové procesy) a mandlový olej sa pleť vyhladí, zjemní a zrelaxuje a nemusíte sa obávať podráždenia alebo začervenania.

Použitie: Aplikujte denne počas niekoľkých dní až týždňov. 

Wellmaxx Phase 2 - REFRESH solution concentrates v ampulkách 7 x 1ml (vitamínový koncentrát pre regeneráciu a revitalizáciu pleti) 

Ampulky, ktoré pleť zregenerujú a zrevitalizujú sú určené pre zákazníčky, ktorých trápi unavená a stresovaná pokožka. Koncentrát obsahuje komplex kyseliny hyaluronovej, komplex dôležitých vitamínov a mandlový olej. Použitím tohto koncentrátu pokožka chytí nový dych a rozvinie sa do krásy a sviežosti. Vitamínový komplex pomáha redukovať oxidačný stres, spevniť tkanivá, zlepšiť pružnosť pokožky a urýchliť hojivé procesy.

Použitie: Aplikujte podľa potreby alebo ako 7 dňovú kúru. 

WELLMAXX SHAPEWellmaxx Phase 2 - SHINE solution concentrates v ampulkách 7 x 1ml (koncentrát pre rozžiarenie pleti a prevenciu melanínu - vyvážená pleť)

Ampulky, ktoré pleť rozžiaria sú určené pre zákazníčky, ktorých trápia pigmentové škvrny. Koncentrát obsahuje komplex kyseliny hyaluronovej, stabilizovaný vitamín C (antioxidačný účinok, pomáha ochraňovať kolagénové vlákna a spojivové tkanivo), albatin (redukuje melanín o 30 percent) a mandlový olej – kombináciu látok pre redukovanie pigmentových škvŕn a zároveň rozjasnenie a spevnenie pokožky. 

Použitie: Aplikujte denne počas niekoľkých dní až týždňov.

Wellmaxx Phase 2 - REFINE solution concentrates v ampulkách 7 x 1ml (koncentrát pre bunkovú aktiváciu a spevnenie pleti - pre mladistvý vzhľad pleti)

Ampulky, ktoré sú určené pre omladenie a spevnenie pleti. Koncentrát obsahuje komplex kyseliny hyaluronovej, XEP-18 TM (redukuje aj mimické vrásky okolo očí), karnozín (spomaľuje starnutie kožných buniek), niacín a mandlový olej pre spevnenie pleti a redukciu vrások. 

Použitie: Aplikujte podľa potreby alebo ako 7 dňovú kúru

zosietovana kyselina hyaluronovaAmpulky Koncentráty Wellmaxx alebo DEVEE

Použitie: Pred otvorením ampulku dobre pretrepte. Len na vonkajšie použitie. Skôr než ampulku otvoríte, klopkajte nechtom tak dlho na hlavičku ampulky, až kvapky pretečú cez hrdlo do ampulky. Nájdite čiarku na tenkej časti hrdla ampulky. Vyrytá čiarka označuje miesto na zlomenie ampulky. V jednej ruke držte spodnú časť ampulky, do druhej ruky si zoberte kozmetický tampón na čistenie pleti a uchopte hrdlo ampulky tampónom. Zatlačte na tenkú časť hrdla ampulky smerom odseba a dozadu. Opatrne odhoďte hornú časť ampulky do koša. Obsah ampulky vylejte na kozmetický tampón a aplikujte na vyčistenú pleť. Pre urýchlený účinok, pred plesom alebo fotením, používajte jednu ampulku ráno a jednu ampulku večer po dobu 1-2 týždňov. Pre optimálny účinok používajte jednu ampulku denne, ráno alebo večer, po dobu 1-2 týždňov.

Nájdete v eshope. 

zosietovana kyselina hyaluronova

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.