Späť

Krémy proti vráskam obsahujú rôzne účinné látky napríklad peptidy. Matrixyl 3000 patrí medzi top špičku v účinnosti.

Pridal: Pridané: 11.8.2016 15:27:58 Počet zobrazení: 4192

11 August 2016

Krémy proti vráskam obsahujú rôzne účinné látky. Niektoré účinné látky využívané v kozmetickom priemysle sú menej známe, niektoré viac. Každý asi počul o kyseline hyaluronovej alebo retinole. Peptidy sú novinkou a v účinnosti sú špička. Používajú sa aj niektoré rastlinné oleje napríklad kokosový olej, púpalkový olej, sezamový olej, argánový olej, olivový olej, tekvicový olej a mnohé ďalšie. Rastlinné extrakty sú tiež veľmi populárne – napríklad extrakt z čajov, aloe vera, alebo z ibišteka. Vitamínové komplexy v kozmetike kombinujú vitamín E, vitamín C a vitamín A (retinol). A pravdaže mnohé ďalšie.

Krémy proti vráskam obsahujú rôzne účinné látky napríklad peptidy. Matrixyl 3000 patrí medzi top špičku v účinnosti.

peptidy v kozmetikePozrime sa bližšie na peptidy v kozmetike.

Mnohé krémy s obsahom peptidov sa pýšia označením „krém s peptidmi“ alebo „peptidový krém“, ale na mnohých predajných stránkach sa nedočítate aký druh peptidu krém obsahuje. Od takýchto krémov sa držte bokom. Prípadne si vyžiadajte viac informácií. Nie je peptid ako peptid. 

Ktoré peptidy sú účinné? 

Určite je ich mnoho, niektoré sú účinné krátkodobo a niektoré dlhodobo. No niektoré neúčinkujú vôbec. Samotný prípravok ovplyvňuje celkové INCI zloženie a výber účinných látok (nie len peptidy) a ich samotná koncentrácia. Je ťažké zistiť, ktoré sú naozaj účinné, kým ich nevyskúšate. Zakúpenie vzorky Vám pri peptidoch veľa neodhalí, pretože na účinky u peptidovej kozmetiky si počkáte. Do 28 dní sa prvé účinky určite prejavia. Pri peptidoch a retinole platí, že trpezlivosť ruže prináša. Keďže peptidová kozmetika je cenovo drahšia a nechcete si kúpiť mačku vo vreci, preštudujte si pred zakúpením obsah účinných látok a v prípade, že má predajca dostupné testy účinnosti, tak tie Vám tiež pomôžu pri rozhodovaní.

sérum s peptidmiV kozmetike Wellmaxx sa používajú peptidy, ktoré preukazujú vysokú účinnosť v redukcii vrások.

Peptid Matrixyl 3000  bol vyvinutý spoločnosťou Sederma. Obsahuje iné peptidy ako pôvodný Matrixyl. Obsahuje palmitoyl-tripeptide a palmitoyl-oligopeptide, ktoré pracujú synergicky. „Napodobňujú“ degradovaný kolagén a vysielajú signál pre tvorbu nového kolagénu a elasténu. Matrixyl 3000 nie je látka, ktorá účinkuje okamžite krátkodobo, ale účinkuje pomaly a dlhodobo. Matrixyl 3000 má teda dlhodobý anti-aging účinok.

Peptid Syn Coll bol vyvinutý spoločnosťou Centerchem. Obsahuje palmitoyl tripeptide-5. Stimuluje tvorbu kolagénu a ochraňuje ho pred degradáciou.

Peptid Regu Age bol vyvinutý spoločnosťou Centerchem. Obsahuje ryžový proteín, sójový proteín a silný anti-oxidant superoxid dismutázu. Ochraňuje pokožku pred oxidačným stresom, posilňuje a ochraňuje kolagén a elastén, zlepšuje mikrocirkuláciu a odstraňuje opuchy okolo očí. 

Peptid Vinci 02 bol vyvinutý spoločnosťou Ashland. Obsahuje hexapeptide-3. Zlepšuje nápravné a regeneračné mechanizmy kože. 

Proteasyl je peptidový komplex získaný z hrášku. Proteasyl ochraňuje elasténové vlákna, stimuluje bunkový metabolizmus – syntézu proteínov fibroblastov, má repapračný účinok – stimuluje syntézu kolagénu typu III, zvyšuje syntézu elasténu, kolagénu typu I, typu V, zvyšuje hydratáciu s dlhodobým účinkom, zlepšuje elasticitu (pružnosť) a pevnosť pokožky.

Ďalšie známe peptidy: 

Peptidy z ibišteka

Peptidy z lupíny bielej

Odporúčame peptidové prípravky: 

Pre zákazníkov:

Wellmaxx Cellular lift denný krém, nočný krém, sérum, očný krém a maska na pleť (peptidová rada pre lifting pleti)

Wellmaxx Hyaluron Collagen Booster sérum s peptidmi

Wellmaxx koncentrát s ibištekom 

Pre kozmetické salóny:

Wellmaxx Cellular lift rada s peptidmi pre kozmetické salóny

Testy účinnosti Vám vieme poskytnúť len z prípravkov, ktoré sa v Nemecku testovali nezávislou spoločnosťou. Najlepšie v testoch obstál Wellmaxx Cellular lift sérum s peptidmi a druhý najlepší prípravok v testoch je Wellmaxx Hyaluron Collagen Booster sérum. Výsledky testov účinnosti nájdete tu. peptidy v kozmetikepeptidy v kozmetike

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.