Panel používateľa

Krém proti vráskam pre mužov

Pridal: Pridané: 28.1.2016 21:52:48 Počet zobrazení: 10792

28 Január 2016

Starostlivosť pre mužov - pleťový krém

Krém proti vráskam pre mužov

Potrebujú muži špeciálnu starostlivosť? Špeciálnu kozmetiku pre mužov? Aký krém proti vráskam pre mužov?

Muži starnú takisto ako aj ženy a v poslednej dobe narastá trend, že by si muži mali kupovať špeciálnu kozmetiku pre mužov. Ale prečo je to tak? Žeby muži mali v pokožke iné látky ako ženy a starli inak ako ženy?

Kozmetika, ktoré je určená špeciálne pre mužov, ÁNO, ale čo sa týka parfémov, sprchových gélov, alebo šampónov. Predsa do týchto kozmetických prípravkov dodávajú firmy trošku inú vôňu určenú práve pre muža.

Ale kvalitná kozmetika pre starostlivosť o pleť ako gély, krémy, ampulky je jednotná pre mužov a ženy.

Rozdiel je v hormónoch mužov a žien

Najväčší rozdiel v pokožke mužov a žien robia hormóny nazývané androgény. Muži aj ženy produkujú testosterón, ale muži ho produkujú 10 násobne viacej. To dodáva mužom väčšiu silu a svaly, fúzy, bradu, hrubší hlas atď.

V strednom veku hladina testosterónu začína klesať každým rokom, čo sa prejavuje aj na zmenách pokožky, alebo dochádza k ubúdaniu vlasov, alebo aj k zmene správania. V strednom veku sa muži stávajú pokojnejšími.

Potrebujú muži vôbec krém proti vráskam?

starnutie pleti u muzovKeď máme porovnať pleť muža a ženy, pleť muža (ak sa neholí) je chránená bradou a ochraňuje pokožku pred denným vplyvom slnečného žiarenia. Títo muži majú vyššiu produkciu kolagénu a ich pokožka pôsobí mladšie ako ženy v tom istom veku. Okrem toho sa u nich znižuje riziko rakoviny kože (aj preto, že ochlpenie mužov na rukách a nohách je hustejšie ako to ženské).

Vďaka vyšším hodnotám testosterónu, pleť muža je hrubšia a obsahuje hustejšiu sieť kolagénových vláken ako pleť ženy a preto starnú pomalšie.

Ale to, že muži starnú pomalšie, alebo že ich pokožke je hrubšia neznamená, že nestarnú. Aj u mužov sa po 35 rokoch začínajú objavovať prvé vrásky, pigmentové škvrny, alebo známky unavenej pokožky. Aj u mužov sa produkcia hyaluronu a kolagénu znižuje.

Krém proti vráskam pre mužov Devee a Wellmaxx

Prípravky Wellmaxx a Devee sú určené pre obe pohlavia. Muži by tiež mali venovať pozornosť svojej pleti. Dnes je to už bežná vec, že muž chce vyzerať zdravo a mlado aj vo svojom strednom veku. Dá sa to dosiahnuť, ak muž vie, aký problém chce riešiť: vrásky, pigmentáciu, akné atď.

Odporúčania pre mužov:

Jemné vrásky: Kozmetika Devee Hyaluron je ideálna na odstraňovanie jemných línií vrások a je vysoko efektívna do 40 rokov muža.

Hlboké vrásky: Kozmetika Wellmaxx Cellular Lift je kozmetika, ktorá obsahuje špeciálne peptidy, ktoré dokážu naštartovať produkciu hyaluronu na maximum a oživiť a omladiť aj pleť s hlbokými vráskami. Ideálna po 40-tke.

Pokožka s akné, jazvami, alebo s drsným povrchom: Kozmetika Devee Retinol je kombinácia hyaluronu a vitamínu A. Vitamín A dokáže odstrániť odumreté a poškodené bunky a hyaluron naštartuje produkciu kolagénu a začne sa tvoriť nová a krásna pokožka.

Oživenie a dodanie výživy a lesku: Aplikujte ampulky Wellmaxx s vitamínmi, ktoré obsahujú komplex vitamínov vo vysokých množstvách a sú okamžitou výživou pre unavenú a nezdravú pleť.

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.