Panel používateľa
Späť

Kozmetika určená pre mezoporáciu, microneedling, microihličkovanie, skinroller, dermaroller

Pridal: Pridané: 16.8.2019 15:20:12 Počet zobrazení: 3241

16 August 2019

Kozmetika s kyselinou hyaluronovou určená pre mezoporáciu, microneedling, microihličkovanie, skinroller, dermaroller.

Kozmetika určená pre mezoporáciu, microneedling, microihličkovanie, skinroller, dermaroller

Aktívne látky: 4-násobná kyselina hyaluronová, Extrakt guľôčka srdcovolistá, Extrakt z rastliny zmŕtvychvstanie, Prírodné dipeptidy, betaín, aloe vera, vápnik, d-panthenol, glycerín, jojobový olej, mandlový olej

ŽIADNE - Parabény - Minerálne oleje - Syntetické vôňe - PEG deriváty - Farbiace zložky

Wellmaxx Skineffect kozmetická rada je určená pre kozmetické salóny, ktoré poskytujú nasledovné ošetrenia:

  • mezoporácia

  • micro-needling (micro-ihličkovanie)

  • skinroller (dermaroller)

Postup pre kozmetické salóny ako ošetriť pleť kozmetikou Wellmaxx Skineffect pri mezoporácii: 

1. Krok – Čistenie pleti

Naneste čistiacu penu Wellmaxx Skineffect supreme foam cleaner na navhlčenú pleť, jemnými masážnymi pohybmi prechádzajte po navlhčenej pleti až kým penu nerozotrete úplne všade a následne penu zmyte teplou vodou.

Na bavlnený tampón naneste bez-alkoholové osviežujúce tonikum Wellmaxx Skineffect clear refreshing tonic a ošetrite oblasť tváre a krku. Aloe Vera v toniku pleť upokojí.

tonikum pre mezoporaciu  pena pre mezoporacia

aha peeling mezoporacia2. Krok – AHA peeling 

AHA peeling vytvára optimálne podmienky pred procedúrou microneedling (mezoporáciou). Použite Wellmaxx Skineffect AHA peel system intense a odstráňte odumretné kožné bunky. Prostriedok je určený aj na citlivú pleť a nespôsobuje podráždenie pleti. Naneste na pleť. Vyhnite sa oblasti očí a okoliu očí. Nechajte pôsobiť 5-15 minút. Následne umyte vlažnou vodou.

 

3. Krok – Neutralizácia 

Po ošetrení AHA peelingom je potrebné pleť neutralizovať, aby sa pH pleti vyrovnalo do normálu. Proces neutralizácie sa aplikuje na rovnako dlhý čas ako pôsobil AHA peeling. Naneste na pleť kefkou Wellmaxx Skineffect neutralizer a vyhnite sa oblasti okolo očí.

neutralizer aha kyselin mezoporacia4. Krok – dezinfekcia

5. Krok - Predpríprava Micro-needling (mezoterapia)

Kozmetický salon dezinfikuje a pripraví nástroje pre mezoterapiu v kroku 3 a 4.

6. Krok – Ošetrenie koncentrátom

Naneste koncentrát 4-násobnej kyseliny hyaluronovej Wellmaxx Skineffect super hyaluron concentrate a vklepte koncentrát do pokožky. Kvalitný koncentrát zohráva nesmierne dôležitú úlohu. Preniká hlboko do pleti, kde kyselina hyaluronová môže rozvinúť svoj objem a pleť sa vypne a vyhladia sa výrazné vrásky. 

7. Krok – Ošetrenie mezoterapiou

 Pleť sa ošetrí mezoterapiou. Skúsený odborník Vám priebeh ošetrenia vysvetlí.

 8. Krok – Použitie ultrazvuku a svetelnej terapie

Pre dosiahnutie dlhodobejších účinkov sa ošetrí pleť ultrazvukom pre hlbší prienik kyseliny hyaluronovej do pleti a svetelnou terapiou, najlepšie modrým svetlom pre upokojenie pokožky.

9. Krok – Upokojujúca maska na pleť s chladivým účinkom

Použite chladivú maska Wellmaxx Skineffect cool down peel off mask 30ml masky sa zmieša s vlažnou vodou a nanesie sa v hrubšej vrstve na pleť. Chladivý účinok masky by mal pôsobiť 10-15 minút. Maska sa stiahne dole a odstánia sa prebytočné zbytky.

 10. Krok – Finálne ošetrenie

Finálne ošetrenie pozostáva z dvoch prípravkov. Oba pokožku upokoja a hydratujú. Najskôr naneste sérum Wellmaxx Skineffect anti-age even skin serum, ktoré obsahuje 4-násobnú kyselinu hyaluronovú a následne pleťový krém Wellmaxx Skineffect day fluid s UV ochranou, ktorý pleť regeneruje. 

Odporúčame používať duo - sérum a fluid po dobu 6-8 týždňov po opakovaných ošetrenach mezoporáciu. Odporúčame absolvovať 6-8 ošetrení v interval 2-4 tyždne. 

micro needling

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.