Panel používateľa

Kozmetické prístroje a žehličky na pleť sú určené na vrásky a akné a dokažu pomôcť aj na hlboké a mimické vrásky

Pridal: Pridané: 25.5.2016 11:45:35 Počet zobrazení: 9205

25 Máj 2016

Na hlboké a mimické vrásky pomôže správna kozmetika v kombinácii s LED technológiou. V dnešnej dobe sú dostupné kvalitné kozmetické prístroje a žehličky na pleť s vynikajúcim výkonom v priateľných cenách.

Kozmetické prístroje a žehličky na pleť sú určené na vrásky a akné a dokažu pomôcť aj na hlboké a mimické vrásky

Mimické vrásky sú naozaj ťažký oriešok. Mimické vrásky sa tvoria degradáciou kolagénu a elastínu a vznikajú ryhy – tvrdohlavé mimické vrásky. Mimické pohyby, slnko, nezdravá strava a životný štýl, genetika a nedostatočná starostlivosť o pleť sa podpisujú na ich vzniku a prehlbovaní.

Ktorý krém je na najlepší na mimické vrásky? Výber správnej kozmetiky je PRVÝM KROKOM pre redukovanie mimických vrások!

RETINOL NA HLBOKÉ VRÁSKYPoužívanie kvalitnej kozmetiky môže výrazne pomôcť zredukovať mimické vrásky. Z kozmetických radov je treba voliť produkt s účinnou látkou určenou na hlboké a mimické vrásky napríklad peptidy Matrixyl 3000, Syn Coll, rastlinné koncentráty na redukovanie mimických pohybov napríklad z ibišteka alebo vitamíny ako Retinol. Na mimické vrásky je potrebné kombinovať pleťové sérum a pleťový krém, občas siahnúť aj po kvalitných ampulkách účinných látok.

DRUHÝM KROKOM je stimulovanie pokožky na bunkovej úrovni kozmetickým prístrojom alebo žehličkou na pleť s LED technológiou

Pre dosiahnutie maximálnych účinkov je najlepšie kombinovať kvalitnú kozmetiku s LED technológiou. LED technológia stimuluje tkanivá a dochádza ku premene svetelnej energie na bunkovú. Zlepšuje sa syntéza kolagénu. Červené svetlo preniká najhlbšie. 

Žehlička na pleť pre domáce aj pre profesionálne použitie s LED technológiou na mimické vrásky

kozmetické prístroje a žehličky na pleťDnešné, moderné žehličky na pleť s LED technológiou sú už naozaj prepracované. Po dizajnovej stránke im nie je čo vytknúť. Mnohé sú rozšírené o ďalšie zaujímavé funkcie napríklad ultrazvuk, galvanoterapia, EMS (elektrostimulácia, mezoporácia, elektroporácia), masáž (mikromasáž) alebo vlny (RF, Biowave). Sú určené na ošetrovanie tváre na domáce použitie ale používajú sa aj profesionálne v kozmetických salónoch. Pri žehličkách na vrásky je potrebné venovať ošetreniu viac času ako pri fotónovej maske, ktorá ožaruje celú tvár naraz.

Žehličky na vrásky v ponuke na stránke hyaluron.sk sú naozaj kvalitné, spol. Yalong Trade ich predáva už roky. Aktuálne je na špičke žehlička na vrásky Biowave s 5 funkciami pre jej rozmanitosť tých najlepších funkcií a kozmetický prístroj na tvár - model Perfect Skin New Model, ktorý sa tiež výborne predáva vďaka 4 funkciám a jeho dobrej cene, ale jeho značnou nevýhodou je slabší výkon a chýbajúci ultrazvuk a galvanoterapia. 

Ultrazvuková terapia

Ultrazvukové vlny vyvolávajú vibrácie tkanív, predovšetkým tkanív s obsahom kolagénu. Vibrácia vyvoláva teplo. Zvýšením teploty tkanív dochádza k lepšiemu okysličovaniu buniek a odstraňovaniu odpadov. Ultrazvuk preniká do hĺbky 2mm. Ultrazvukové vlny nepočuť a zarievanie tkanív necítiť. Jediným dôkazom fungovania ultrazvuku je jeho vibrácia - keď na povrch hlavice kvapnete kvapku vody, voda sa rozkmitá. Oscilácia alebo kmitanie tkaniva vyvolané ultrazvukovými vlnami rozkmitá molekuly vody, čo uľahčuje pohyb medzi vonkajšími a vnútornými bunkami, čo zvyšuje aktivitu fibroplastov a tvorbu kolagénu. Bolo dokázané, že ultrazvuk pomáha vstrebávať vodivé koncentráty - gél alebo sérum s kyselinou hyaluronovou hlbšie do pleti.

kozmetické prístroje a žehličky na pleťFotónová terapia

Svetelná alebo fotónová terapia zvýšuje produkciu ATP (energiu buniek) a zvyšuje sa proliferácie buniek a migrácii (najmä fibroplastami), modulácia hladín cytokínov, rastových faktorov a zápalových mediátorov a zvýšenie oxysličenia tkanív.

Po ošetrení tváre je pleť lepšie prekrvená, červené svetlo stimuluje mikrocirkuláciu, syntézu kolagénu a kyselinu hyaluronovú a pomáha redukovať vrásky. Modré svetlo ošetruje zápaly a akné. Ultrazvuková a galvanická (pozitívne a záporné ióny) sa používajú na vyhladenie vrások a zvyšujú účinok používaných preparátov proti vráskam.

Galvanoterapia

Jednosmerný elektrický prúd zlepšuje prekrvenie a okysličenie v ošetrovanej oblasti. Významne zlepšuje vstrebateľnosť kozmetických prípravkov. Galvanoterapia zlepšuje životnosť buniekzbavuje ich voľných radikálov a oddialuje starnutie pleti.

Pozitívne ióny: Prípravky proti vráskam vďaka jednosmernému elektrickému prúdu s nízkou intezitou s pozitívnym nábojom prenikajú hlbšie a významne sa zvyšuje ich účinok. Odporúčame gél s kyselinou hyaluronovou, alebo sérum s kyselinou hyaluronovou alebo s retinolom.

Záporné ióny: Čistia pleť a detoxikujú. Používajú sa aj na pigmentové zmeny.

Upozorňujeme, že najskôr je vždy potrebné používať záporné ióny a odstrániť nečistoty, následne kozmetický prípravok s vodivým základom - sérum alebo gél a aplikovať kladné ióny pre ich hlbšiu penetráciu do pleti. 

Odporúčania na hlboké a mimické vrásky

  1. Výber správnej kozmetiky – vhodné sú peptidy, retinol, ibištek, morský hodváb
  2. Výber preparátu – pleťové sérum a ampulky v kombinácii s krémom
  3. Používanie LED technológie v kombinácii s ultrazvokom, iónmi, vlnami a masážami: Kozmetické prístroje, žehličky na tvár, žehličky na vrásky, galvanické žehličky

devee retinol na hlboké a mimické vrásky      žehlička na pleť na hlboké vrásky

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.