Panel používateľa

Jarná detoxikácia pleti

Pridal: Pridané: 8.4.2016 09:54:30 Počet zobrazení: 2498

08 Apríl 2016

Zima sa nepodpisuje len na vašej psychike a postave, ale aj na vašej pleti. Po zimných mesiacoch pokožka je unavená, bledá a bez lesku. Suchá popraskaná pleť je následkom zimy, vetra a chladného počasia. Nato, aby sa dokázala pozbierať a regenerovať potrebuje správnu hydratáciu. Jar je to najvhodnejšie obdobie. Leto jej znova prinesie teplotné šoky a preto na jar si vyžaduje maximálnu starostlivosť.

Jarná detoxikácia pleti

Jarná detoxikácia pleti

Jar je čas na detoxikáciu zvnútra, zvonku, ale aj detoxikáciu pleti

jarná detoxikácia pletiDetoxikácia zvnútra začína pôstom a pitím dostatočného množstva vody. Detoxikácia zvnútra znamená zbavenie sa toxínov. Existuje viacero spôsobov. Ako prvé by sme si mali dopriať pôst aspoň jeden deň, ale štyri dni sú ideálne. Nie len že schudnete a detoxikujete sa, ale aj vaša pleť bude vyzerať jemnejšie a zdravšie.

Prvý deň: Počas pôstu pijeme len alkalickú vodu a môžeme si dopriať aj zelený čaj.

Druhý deň: Pijeme len odšťavené ovocné šťavy, alebo ovocné smoothies.

Tretí deň: Pijeme len odštavené zeleninové šťavy, alebo zelené smoothies s obsahom zeleného jačmeňa.

Štvrtý deň: Doprajeme si ľahké raňajky, napríklad knäckenbrot so zeleninovým šalátom. Na obed si dáme cviklovú polievku. Na večeru si dajme šalát s lososom, alebo kuracími prsiami.

Piaty a ďalšie dni: Je vynikajúce ak sa do jedálnička denne zaradia niektoré zelené detoxikačné potraviny ako zeler, mrkva, špenát, rukola, alebo červená repa.

Potenie ako detoxikačný prostriedok

potenieJe skvelé ak sa človek po zime vypotí napríklad pri športe, alebo v saune. Saunou sa najrychlejšie zbavíme toxínov a odpadových látok. Potenie je najlepší prostriedok na odstraňovanie toxínov. Žijeme vo svete, kde v prostredí sa nachádzajú ťažké kovy ako ortuť, olovo, kadmium, arzén, ftaláty, bisfenoly A atď.

Ftaláty sa nachádzajú v plastových nádobách, v niektorých parfémoch, alebo vôňach, v lakoch na nechty, v kozmetike, alebo v rastlinách. Výskumníci v Kanade vyšetrovali krv, moč a pot u 20 ľudí a zistili, že koncentrácia týchto látok bola dvakrát taká vysoká v pote ako v moči.

Bisfenol A (BPA) sa nachádza tiež v plastoch, v bločkoch, v elektronike, v očných šošovkách atď. Táto zložka sa spája s vznikom obezity, nástupom skorej puberty, v zvýšených potratoch atď. V rovnakých testoch v Kanade sa v pote našiel BPA u 80 percent ľudí, avšak v moči a krvi sa nenachádzal. Preto potenie je najlepší spôsob ako sa zbaviť tejto škodlivej látky.

Ťažké kovy ako arzén, kadmium, olovo sú potencionálne karcinogény. Ovplyvňujú srdce, mozog, obličky a imunitu a vlastne nepriamo vplývajú na celkový zdravotný stav a všetky orgány. Štúdie ukázali, že pot obsahuje 10 krát viacej arzénu ako krv a moč a 25 krát viacej kadmia ako krv a moč.

Výskumníci dokázali, že najefektívnejší spôsob ako sa zbaviť toxínov je potenie a to buď športom, alebo saunou.

Po potení je potrebné sa osprchovať a odstrániť pot, pretože obsahuje toxíny. Ak sa po potení neosprchujete, ráno si nájdete nové vrásky, pretože starnutie sa niekoľko násobne urýchľuje. Na čo najdokonalejšie odstránenie toxínov z pleti, je potrebné použiť detoxikačnú kozmetiku, ktorá odstráni všetky toxíny v póroch a pleť regeneruje.

Detoxikácia pleti kozmetikou

detox

Detoxikačná kozmetika je kozmetika, ktorá je určená na odstránenie toxínov a odpadových látok z pleti.

Po zime sa v pleti nachádzajú odpadové látky, ktoré je potrebné odstrániť. Čím viacej toxínov a odpadu sa v pleti hromadí, tým rýchlejšie pleť starne a tým viacej vrások sa tvorí. Nejde len o odstránenie toxínov ako sú ťažké kovy, ale aj o odstránenie poškodených proteínov a odumretých vrstiev kože.

Wellmaxx Detox

wellmaxx detoxDetoxikačná kozmetika Wellmaxx bola vytvorená tímom expertov práve na to, aby zamedzila starnutiu a to odstránením toxínov a poškodených proteínov, čím dochádza k zvýšeniu produkcie kolagénu a hyaluronu a k zvýšenej regenerácií pleti. Wellmaxx Detox obsahuje zmes špeciálnej formuly Celldetox a morského planktónu, ktorý dokáže odstrániť nepotrebné toxíny a odpadové látky z pleti.

Práve jar je obdobie, keď táto rada sa stáva najobľúbenejšou u zákazníkov. Pokiaľ sa v pleti nachádzajú toxíny, pokožka nedokáže naplno využiť kozmetiku, ktorú používate. Preto je najprv potrebné detoxikovať a potom vyživovať.

Detoxikácia pleti

  1. Vyčistite si pleť detoxikačným čistiacim gélom.
  2. Následne naneste detoxikačné sérum, ktoré je najdokonalejšie z produkcie Wellmaxx Detox. Obsahuje malinké molekuly, ktoré sa dokážu vstrebať aj do hlbších štruktúr. Toto sérum obsahuje celldetox formulu, morský planktón a extrakt z kobuchy.
  3. Následne naneste detoxikačný denný fluid ráno a detoxikačný nočný krém večer.
  4. V prípade ak máte vrásky a opuchy okolo očí, použite detoxikačný očný krém ráno a večer, ktorý zlepšuje pohyb lymfy, odstraňuje kruhy pod očami, opuchy a vrásky. 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.