Späť

HIFU cielený ultrazvuk pre lifting pleti - preniká do hĺbky a stimuluje kolagén!

Pridal: Pridané: 26.7.2016 11:39:56 Počet zobrazení: 8454

26 Júl 2016

High Intensity Focused Ultrasound znamená vysoko intenzívny cielený ultrazvuk. Ultrazvukové vlny prenikajú do kože v rozsahu od 4.5mm cez 3.0mm a 1.5mm a v rozsahu 4.5 mm siahajú až teste nad svalovú oblasť. Kolagén je stimulovaný naprieč tkanivami kože až po svaly. Každá ultrazvuková hlavica ošetruje inú hĺbku. Počas jedného ošetrenia je potrebné vystriedať všetky tri hlavice. Jedinečná technológia už je dostupná nie len v kozmetických centrách, ale aj na domáce použitie. Drahé ošetrenia ultrazvukom nahradia cenovo dostupné prístroje, ktoré majú hlavice s rozsahom od 3,000 do 10,000 snímkov.

HIFU cielený ultrazvuk pre lifting pleti - preniká do hĺbky a stimuluje kolagén!

HIFU pre intenzívny lifting pleti

HIFU môže ošetrovať hlbšie vrstvy kože v porovnaní s inými technológiami (napríklad v porovnaní s RF alebo s lasermi). HIFU má vysokú intenzitu a tieto cielené ultrazvukové vlny prenikajú cez kožu a podkožné väzivo až ku SMAS (superficial muscular aponeurotic system), ktorá sa nachádza nad svalmi kože. SMAS je svalový systém celej tvárovej oblasti. Hĺbka prieniku je až 4.5mm cez pokožku až ku SMAS. Ultrazvukové vlny stimulujú aj svalovú oblasť. Ultrazvukové vlny v mieste snímku (vysielaného impulzu) nahrejú tkanivo na teplotu 65 až 70 ° C v priebehu niekoľkých sekúnd, čo vyvolá kontrakcie všetkých tkanív v danom cielenom mieste ošetrenia bez toho, aby sa zasiehli okolité tkanivá.

hifu lifting pletiČo môžete od ošetrenia HIFU ultrazvukom očakávať?

Výsledkom je vypnutie pokožky, omladenie pleti a vyrysovanie ochybnutých kontúr tváre vďaka priamej stimulácii tvorby kolagénu. Jedinečne pôsobí vo vrstvách pokožky , ktoré boli zatiaľ dostupné iba plastickým chirurgom

Hĺbka prieniku: Ultrazvukový impulz preniká pokožkou (epidermou) cez jej vrchnú a spodnú vrstvu, cez kožu ( dermu), cez podkožné väzivo ku svalovému systému celej tvárovej oblasti a povrchovo zasahuje aj samotné svaly. Prienik je 4.5mm, 3.0mm a 1.5mm. 

Pre koho je ošetrenie ultrazvukom HIFU vhodné?                                                                       

Ošetrenie ultrazvukom HIFU je vhodné pre všetkých, ktorí chcú ošetriť vrásky a ovisnutú kožu na tvári a krku. HIFU ultrazvuk sa používa na ošetrenie v oblasti čela, očí, lícnych kostí, líc, brady, krku.

Kto nesmie ultrazvuk HIFU používať?

HIFU nesmú používať tehotné a dojčiace ženy, ľudia so strojčekom na srdci alebo s defibrilátorom, ľudia s kožným ochorením, onkologickí pacienti, pacienti s vážnym ochorením napríklad s ochoreniami srdca, diabetici alebo pacienti s poruchou štítnej žľazy, užívatelia retinu A orálne (Účinnej látky izotretinoínu napríklad Accutane, Roaccutane, Oratane) až do 9 mesiacov od ukončenia retinoidovej liečby, pacienti s implantátmi tváre alebo s implantátmi z kovu kdekoľvek na tvári, pacienti s nedoliečenými ranami napríklad po operácií.

lifting pleti hifuAplikácie: ošetrovanie ultrazvukom HIFU prináša lifting účinky bez chirurgických zákrokov!

Ultrazvuk vyrysuje nezreteľné obrysy tváre, zredukuje ovisnutú kožu, vyzdvihne a vypne pokožku v okolí očí,  v okolí obočia a v oblasti líc, celkovo omladí a oživí pleť, zredukuje až úplne odstráni dvojitú bradu, spevní ochabnuté miesta, zredukuje až vyhladí vrásky na tvári a krku, zredukuje až odstráni záhyby okolo nosa, úst a v oblasti kútikov úst, zlepší celkovú elasticitu pokožky. 

Výhody ultrazvuku HIFU

  • žiadne vedľajšie účinky
  • bezpečný
  • komfortný
  • efektívny
  • výsledky pretrvávajú na 12-24 mesiacov

Kozmetický prístroj HIFU cielený ultrazvuk na domáce aj profesionálne použitie je dostupný aj v eshope na stránke www.hyaluron.sk, v časti kozmetické prístroje. >>>>>

HIFU ultrazvuk pre domáce a profesionálne použitie

Porovnanie:

HIFU Leadpretty model H-019 
pre domáce použitie

HIFU Charmstar model B-019
pre domáce použitie

HIFU model S-90
pre kozmetické salóny

Technická špecifikácia:

Frekvencia: 7mHz
Voliteľná energia: 1.0 J - 5.0 J (nastavteľná)
Dĺžka: 1-3 (nastavteľná)
Hlavice: 3ks (1.5mm, 3.0mm, 4.5mm)
Snímky hlavice: 3,000 snímkov (3,000 shots)
Displej: dotykový

Technická špecifikácia:

Frekvencia: 7mHz
Voliteľná energia: 1.0 J - 5.0 J (nastaviteľná)
Dĺžka (points): 1-3 (nastaviteľná)
Hlavice: 3ks (1.5mm, 3.0mm, 4.5mm)
Snímky hlavice: 10,000 snímkov (3,000 shots)
Displej: dotykový

 

Technická špecifikácia:

Cartridge : 1.5mm(4Mhz), 3.0mm(4Mhz), 4.5mm(4Mhz)
Snímky každej kazety (shots): 10,000 snímkov
Vzdialenosť: 1.0mm~4.0mm(0.2mm/step)
Dĺžka: 5mm-25mm(5mm/step)
Výstupná energia: 0.1J-3J(0.1J/step)
Ovládací systém: 10.4" TFT Touch (dotykový displej)

hifu ultrazvuk charmstar hifu ultrazvuk

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.