Panel používateľa

Devee Kaviár, čím sa odlišuje a aké sú jeho prednosti?

Pridal: Pridané: 11.5.2016 09:57:51 Počet zobrazení: 5485

11 Máj 2016

Kozmetická rada s dotykom mora prináša starostlivosť o pleť, ktorú si zamiluje každá žena. Krásna pleť nemusí byť ťažký oriešok. Komplex zložený z hodnotných morských ingrediencií dáva tejto kozmetickej rade jedinečný potenciál pre získanie krásnej, hladkej a zdravej pleti s protivráskovým účinkom.

devee caviarLuxus má meno kaviár.

Účinné látky v kaviárovej rade Devee Caviar:

 • Prémiový kaviár
 • Bretónsky morský fytoplanktón
 • Tyrkysové riasy
 • Modré riasy
 • Morský kolagén
 • Nízkomolekulárna a vysokomolekulárna kyselina hyaluronová

Modré a tyrkysové riasy v kozmetike stimulujú tvorbu kolagénu a podporujú zdravie elastínu. Okrem liftingového účinku majú aj antioxidačný, detoxikačný, antibakteriálny a hydratačný účinok.

Kaviárový extrakt v kozmetike má exfoliačný účinok – zvyšuje sa obnova kožných buniek a redukuje sa začervenanie pleti. Kaviár pomáha redukovať jemné až hlbšie linky a vrásky a pigmentové škvrny. Kaviár je bohatým zdrojom vitamínov, hydratuje pleť, podporuje obnovu kožných buniek a má liftingový účinok.

Bretónsky morský fytoplanktón má detoxikačný a antioxidačný účinok. Pleťové krémy a séra s fytoplanktónom dodajú pleti výživu, zlepšia hydratáciu, spustia detoxikáciu vďaka čomu budú funkcie pokožky fungovať optimálne a pleť bude vyzerať oddýchnuto, vitálne, zdravo a mladistvo. 

devee caviarDostupné produkty: 

 • Devee Caviar fluid 30ml – denná starostlivosť
 • Devee Caviar night cream 30ml – nočná starostlivosť
 • Devee Caviar eye cream 15ml – intenzívna staroslitovosť o očné okolie
 • Devee Caviar serum 30ml – luxusné sérum s vysokou koncentráciou účinných látok
 • Devee Caviar ampulky 7x2ml – vysokokoncentrovaný extrakt účinných látok
 • Devee Caviar liftingová maska 7x20ml – liftingová maska pre najnáročnejších s okamžitým liftingovým efektom 

Pre koho je vhodná kaviárová rada?

 • Veková kategória nad 35 rokov
 • Všetky typy pleti 

Pri morskom komplexe to len začína! Devee Caviar skrýva v sebe oveľa viac!  

Devee kaviár je najnovšia kozmetická rada Devee a je to niečo úplne iné ako ostatné rady. Jedná sa o zmes tých najdokonalejších ingrediencií, ktoré v kozmetickom prípravku nájdete. Luxusná rada, ktorá je určená pre všetky typy pleti rieši ten hlavný problém a to sú vrásky a starnutie pleti.

devee caviarDevee Caviar, to pravé na vrásky

Morský komplex pozostáva zo špeciálnych aktívnych ingrediencií ako prémiový kaviár, nízko-molekulárna kyselina hyalurónová, vysoko-molekulárna kyselina hyalurónová, extrakt z hnedých morských rias, morský planktón, morský kolagén a tyrkysové riasy.

Vedeli ste, že fytoplanktón a niektoré druhy rias - kľúčové zložky oceánov, morí a sladkovodných systémov vyskytujúce sa ako škvrny na povrchu vodných plôch, obsahujú látky, ktoré blokujú UV žiarenie? Kozmetika s obsahom fytoplanktónu a rias je preto vhodná na letné mesiace.

devee caviarTáto špeciálna zmes pôsobí nasledovne:

 • Zvyšuje tvorbu kolagénu a hyaluronu v pokožke
 • Zlepšuje hydratáciu pleti
 • Odstraňuje vrásky a je prevenciou tvorby nových vrások
 • Zlepšuje detoxikačné funkcie pleti
 • Ochraňuje pleť pred voľnými radikálmi
 • Regeneruje pleť a zlepšuje jej výživu
 • Posiľňuje ochrannú vrstvu pokožky

Ale Devee to nestačí!

Do novej prémiovej rady Devee Caviar pridal špeciálne ultra-koncentrované zloženie, ktoré dokáže "malé zázraky".

V kozmetickom priemysle nejde len o dokonalé zloženie, ale aj o schopnosť prípravku preniknúť do hlbších štrukúr pokožky. Vďaka špeciálnemu ultratrakoncentrovanému zloženiu séra a fluidu, aktívne ingrediencie sa absorbujú rýchlejšie a hlbšie a dodávajú pokožke potrebné vysoko-efektívne aktívne ingrediencie z hlbín mora. Nielenže vyhladzujú vrásky, ale aj zlepšujú výživu pleti dodaním potrebných proteínov, minerálov, stopových prvkov a iných dôležitých zložiek.

Devee Caviar je pre všetkých

Je vhodný pre všetky typy pleti a jeho hlavný účinok je získanie krásnej a mladej pleti s dotykom hodvábu. Devee Caviar garantuje napnutie pleti, vyhladenie vrások, naštartovanie produkcie hyaluronu a kolagénu a zamedzenie predčasného starnutia. 

High-Tech technológia v kozmetike napreduje! Devee Caviar je toho dôkazom!

devee caviar Vaše otázky:

1. Akú má Devee Caviar vôňu?

Základ Devee Caviar pochádza z mora ale Devee prerazil "rybaciu" vôňu kvetinovým parfémom, takže "rybaciu vôňu" dobre zamaskoval. Výber kvetinovej vône chválime - vôňa je veľmi príjemná a upokojujúca. 

2. Aké vrásky dokáže Devee Caviar odstrániť?

Devee Caviar obsahuje morský komplex s kyselinou hyaluronovou. Už zo zloženia je jasné, že kozmetická rada je vhodná na jemné a stredne hlboké vrásky. Kozmetická rada je teda určená pre všetky vekové kategórie už od 20 rokov. Kozmetickú radu neodporúčame na hlboké mimické vrásky - vhodnejšia kozmetická rada je Devee Retinol. 

3. Čo môžete od Devee Caviar očakávať?

Devee Caviar prináša revitalizáciu pleti. Kozmetická rada dodáva pleti všetky látky, ktoré pleť potrebuje, aby fungovala optimálne a vyzerala krásne a zdravo. Vďaka morskému komplexu v kombinácii s kyselinou hyaluronovou je hydratácia garantovaná.  Morský komplex posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky a stimuluje metabolizmus kolagénu a elastické vlákna pokožky. 

Devee Caviar sérum je čiré a po nanesení na vyčistenú pleť sa okamžite vstrebáva a zanecháva pleť napnutú. Malé molekuly morského komplexu a nízkomolekulárnej kyseliny hyaluronovej sa okamžite vstrebú do pokožky a na povrchu pokožky sa vytvorí ultrajemný filter vysokomolekulárnej kyseliny hyaluronovej, ktorý pleť vypína a zabraňuje strate vlhkosti. Po nanesení séra ostáva pokožka "nahá" a neochraňovaná pred škodlivými vplyvmi z prostredia, preto je vhodné aplikovať Devee Caviar fluid. Fluid je biely a po nanesení na pleť ostáva pleť jemná, vláčna, dôkladne hydratovaná a ochraňovaná pred škodlivými vplyvmi z prostredia po celý deň. 

4. Čím sa líši od ostatných Devee výrobkov?

Kozmetická rada Devee Hyaluron kombinuje nízkomolekulárnu kyselinu hyaluoronovú s vysokomolekulárnou. Pomáha dodávať pokožke kyselinu hyaluronovú, ktorá sa pribúdajúcim vekom stráca. Devee Hyaluron je vhodná pre všetky typy pleti a účinkuje na jemné až stredne hlboké vrásky. 

Kozmetická rada Devee Retinol kombinuje nízkomolekulárnu kyselinu hyaluoronovú s vysokomolekulárnou, plus je obohatená o dva účinné deriváty retinolu, Retinol-like Vitanol Bio a retinyl palmitát. Devee Retinol je vhodná pre všetky typy pleti (aj pre aknóznu pleť) a účinkuje aj na hlbšie až hlboké vrásky.

Kozmetická rada Devee Caviar  kombinuje nízkomolekulárnu kyselinu hyaluoronovú s vysokomolekulárnou, plus obohatená o významný morský komplex. Devee Caviar je vhodná pre všetky typy pleti a účinkuje na jemné až stredne hlboké vrásky. Cieľom tejto rady je dodať pleti maximálnu výživu a hydratáciu - všetko čo potrebuje, aby správne fungoval metabolizmus kolagénu, kyseliny hyaluronovej, elasténu, detoxikácia pleti vďaka morského planktónu a ochrana buniek pred oxidačným stresom a škodlivými molekulami z prostredia. 

devee caviar

Spôsob platby:

 • bankovým prevodom
 • na dobierku
 • kreditnou kartou
 • internet bankingom

Spôsob doručenia:

 • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberajte náš newsletter

×

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.