08
Apríl
2016

Pleť a výživa – Nenadarmo sa hovorí, že krása pochádza z vnútra!

Pridal: Pridané: 8.4.2016 09:40:39 Počet zobrazení: 2725

Pleť a výživa – Nenadarmo sa hovorí, že krása pochádza z vnútra! Krásna pleť sa nedá dosiahnúť bez zdravej životosprávy. Žiadna kozmetika, ani tá najdrahšia nenahradí pleti vitamíny a minerály, ktoré koža získava zo stravy. Kozmetické prípravky sa nedokážu vstrebať do najhlbších vrstiev kože a preto by sa na zdravú životosprávu nemalo zabúdať. Kombináciou zdravej životosprávy, kvalitnej kozmetiky a ďalších faktorov popísaných v článku sa dajú dosiahnúť úžasné výsledky - omladnutie o niekoľko rokov!

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.