05
Marec
2016

Starostlivosť o pleť

Pridal: Pridané: 5.3.2016 14:26:51 Počet zobrazení: 3637

Jednoduchý a krátky postup pre každého ako sa starať o svoju pleť. Pleť je počas dňa vystavovaná škodlivým vplyvom z ovzdušia a aj zo slnka. Oxidačný stres, nezdravá strava, nedostatok vody a rôzne iné škodlivé molekuly a toxíny poškodzujú bunky. Dochádza k upchávaniu pórov a akumulovaniu škodlivých molekúl v pokožke. Bunky sú zahltené odpadmi a bez dôkladného čistenia a ošetrovania sa skracuje ich životný cyklus a pleť stárne rýchlejšie.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.