14
Október
2018

7 dôvodov, prečo kurkumín je vynikajúci na pleť

Pridal: Pridané: 14.10.2018 13:17:18 Počet zobrazení: 7464

7 dôvodov, prečo kurkumín je vynikajúci na pleť Kurkumín ako ho poznáte je vynikajúca prevencia rakoviny, zlepšuje imunitný systém a celkovo pôsobí blahodárne pre organizmus. Je plný antioxidantov, flavonoidov, odstraňuje škodlivé radikály a toxíny, voľné radikály a nielenže detoxikuje, ale aj vyživuje. Okrem toho ochraňuje mozgové bunky a je prevenciou Alzheimerovej choroby. Ďalšie štúdie potvrdili jeho účinok pri liečbe srdcovocievnych ochorení, cukrovke druhého typu, bolestiach kĺbov a zmenšenie rastu nádorov. Čo ste o ňom však nevedeli sú jeho blahodárne účinky pre pleť.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.