11
August
2018

Krémy proti vráskam obsahujú rôzne účinné látky napríklad peptidy. Matrixyl 3000 patrí medzi top špičku v účinnosti.

Pridal: Pridané: 11.8.2018 15:27:58 Počet zobrazení: 4636

Krémy proti vráskam obsahujú rôzne účinné látky napríklad peptidy. Matrixyl 3000 patrí medzi top špičku v účinnosti. Krémy proti vráskam obsahujú rôzne účinné látky. Niektoré účinné látky využívané v kozmetickom priemysle sú menej známe, niektoré viac. Každý asi počul o kyseline hyaluronovej alebo retinole. Peptidy sú novinkou a v účinnosti sú špička. Používajú sa aj niektoré rastlinné oleje napríklad kokosový olej, púpalkový olej, sezamový olej, argánový olej, olivový olej, tekvicový olej a mnohé ďalšie. Rastlinné extrakty sú tiež veľmi populárne – napríklad extrakt z čajov, aloe vera, alebo z ibišteka. Vitamínové komplexy v kozmetike kombinujú vitamín E, vitamín C a vitamín A (retinol). A pravdaže mnohé ďalšie.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.