11
August
2016

Vrásky a ovisnutá koža na krku potrebujú správne ošetrenie. Krém proti vráskam na krk a dekolt Vám pomôže.

Pridal: Pridané: 11.8.2016 09:43:04 Počet zobrazení: 12468

Vrásky a ovisnutá koža na krku potrebujú správne ošetrenie. Krém proti vráskam na krk a dekolt Vám pomôže. Ošetrovanie pokožky je pre mnohých samozrejmosť. Sústredíme sa na oblasti tela, ktoré považujeme za najdôležitejšie – predovšetkým sa pozornosť koncentruje na oblasť tváre. Ignorujeme tú časť tela, kde sa známky starnutia prejavia rýchlejšie ako kdekoľvek inde. Sústredíme sa na ošetrovanie tváre a zabúdame ošetrovať oblasť, ktorá je najviac zničená a poznačená vekom. Je to krk. Vrásky a ovisnutá koža na krku sú výraznejšie ako na tvári z viacerých dôvodov.

Späť na príspevok Nový komentár

Komentáre

Nový komentár

* (Povinné)

BIOanión vložky

Bioanion vložky 

Spôsob platby:

  • bankovým prevodom
  • na dobierku
  • kreditnou kartou
  • internet bankingom

Spôsob doručenia:

  • DPD kuriér

TEST KRÉMOV

DEVEE LOGO

WELLMAXX LOGO

Značky, ktoré rozumejú pleti. Experti na vrásky. 

Kontakt:

Objednávky:

 
Otváracie hodiny:
9:00 - 16:00 pondelok - piatok

„Naša pokožka dokáže s plynúcim časom v sebe viazať čoraz menej vlhkosti. Jej prirodzený obsah hyalurónu klesá. Pružnosť pokožky sa znižuje. Objavujú sa prvé čiary a jemné vrásky."

Odoberaním nášho newslettra sa dozviete o výpredajoch, akciách, novinkách najrýchlejšie. OKREM TOHO, budete informovaní o špeciálnych ponukách, ktoré sú dostupné len odberateľom newslettra. 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.